وی افزود : اعضای شورای دوره ششم هم قسم شده ایم برای توسعه، عمران و آبادانی شهر با اقدام جهادی، مطالبات مردمی را پیگیری کنیم و تمام تصمیمات شورا در جهت منافع مردم خواهد بود .

کمال آنلاین به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر آمل، حسن مجیدی کیا با بیان اینکه الحمدا… پروژه های عمرانی تعطیل نشده و با قوت کارها انجام خواهد شد گفت : رضایت مندی شهروندان و اعتماد عمومی هدف شورای دوره ششم می باشد و امیدوارم با برنامه ریزی مدون و به دور از هر گونه تفرقه در مسیری که سیاستگذاری شده حرکت کنیم و مردم خدمات شورا و شهرداری را در زندگی خودشان لمس کنند .

وی افزود : اعضای شورای دوره ششم هم قسم شده ایم برای توسعه، عمران و آبادانی شهر با اقدام جهادی، مطالبات مردمی را پیگیری کنیم و تمام تصمیمات شورا در جهت منافع مردم خواهد بود .

رییس شورای اسلامی شهر آمل ضمن تبریک روز پزشک به سپیدجامگان عرصه سلامت پیشنهاد داد تا به مناسبت این روز یکی از خیابان های شهر آمل به نام شهدای مدافع سلامت نامگذاری گردد .

علی داودی سرپرست شهرداری آمل نیز در این جلسه با بیان اینکه پروژه های شهرداری بایستی با قدرت اجرا گردد و اگر موانعی وجود دارد رفع گردد اظهار داشت : پروژه پیاده راه سازی هسته مرکزی شهر پس از احداث رمپ ها و برخی از راه های دسترسی به دلیل عدم اجرای شبکه فاضلاب شهری در خیابان انقلاب و میدان شهدای مدافعان حرم توسط اداره آب و فاضلاب به اتمام نرسیده و امیدوارم با جلسات و پیگیری های انجام شده پس از اجرای شبکه فاضلاب در هفته های آینده، سنگ فرش هسته مرکزی آغاز گردد و از شهروندان عزیز به جهت برخی از مشکلات و ترافیکی که ایجاد شده پوزش می طلبیم .

وی با اشاره به اینکه پارک مینیاتوری در بستر رودخانه هراز با پیشرفت ۷۰ درصدی در حال اجرا است و ماکت های آثار تاریخی نیز تهیه شده و پس از آماده سازی بستر نصب خواهد شد افزود : برخی از پروژه های شهرداری در حال اجرا و برخی دیگر در حال استارت خوردن است و همه روزه پروژه ها را رصد می کنیم تا ببینیم مشکلات و آسیب ها کجاست و تا امروز مانع غیر فنی برای پروژه ها نداشتیم .

سرپرست شهرداری آمل تصریح کرد : یکی از مهمترین بخش ها در شهرداری برنامه و بودجه است که متاسفانه در این شهر به یک پارکینگ تبدیل شده و سعی خواهیم نمود تا در این بخش پروژه ها را شناسایی و کارشناسی کنیم تا با همفکری و مشورت با اعضای شورا پس از برنامه ریزی اولویت بندی، تصویب و به مرحله اجرا درآید .