کمال آنلاین  / غلامرضا عشریه رئیس ستاد دیه مازندران با ارسال نامه ای برای آقای سید احمد کرمی رئیس اتاق اصناف آمل در خصوص تامین مبلغی برای آزادی سازی زندانی غیر عمد در شهرستان آمل قدردانی وتشکر کرد . درهمین رابطه غلامرضا عشریه رئیس ستاد دیه مازندران در گفتگو با آوای کمال گفت : حضور دلسوزانه اصناف شهر آمل در امور خیرخواهانه مثال زدنی است و بازاریان همواره حضور پررنگی در امور خداپسندانه داشته‌اند.

وی ادامه داد : اصناف و بازایان ستاد دیه را در کمک  به آزادی زندانیان جرایم غیر عمد به  کمک مالی کردند  و انتظار داریم در این راه خداپسندانه کوشاتر باشند.

وی اشاره کرد : امسال نیز با توجه به ممنوع بودن تجمعات بدلیل شیوع ویروس کرونا و عدم امکان برگزاری حضوری جشن گلریزان ، امیدورایم همچون سال‌های گذشته با حمایت‌ها و کمک‌های قشر زحمتکش اصناف و بازاریان شاهد آزادی تعدادی دیگر از زندانیان جرایم غیرعمد مالی در آمل باشیم.

سید احمد کرمی رئیس اتاق اصناف شهرستان آمل کمک به آزادی زندانیان جرایم غیرعمد را کمک به جامعه دانست و اضافه کرد: مردم و خیرین حامیان اصلی ستاد دیه هستند و امسال هم قطعا با کمک‌های اصناف و  آحاد مختلف مردم،  تعداد دیگری از زندانیان جرایم غیرعمد آزاد و به آغوش گرم خانواده‌های خود باز خواهند گشت.

وی گفت:  وجود تعداد زیاد موسسات خیریه در شهرستان آمل نشان دهنده این است که مردم این خطه از کشور، مردمی خیر و نیک اندیش می باشند و در این راستا علی رغم مشکلات اقتصادی که گریبانگیر بازارایان آمل شده است، و از آنجائیکه کسبه این شهر نیز جزئی از همین مردم باگذشت و فداکار می باشند امیدواریم امسال بتوانیم حضور پررنگی را از خود در کمک به آزادی زندانیان جرائم غیرعمد نشان دهیم.