کمال آنلاین  / سرهنگ ذات الله رضوانی فرمانده انتظامی شهرستان آمل گفت:در اجرای طرح های مبارزه با مواد مخدر و مقابله سوداگران مرگ، ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر این فرماندهی با انجام اقدامات اطلاعاتی از فعالیت یک باند ۴ نفره قاچاق مواد مخدر در این شهرستان با خبر شدند .
فرمانده انتظامی شهرستان آمل تصریح کرد: ماموران با اجرای طرح کنترل ترددها در محورهای مواصلاتی این شهرستان موفق شدند متهمان را، در حین انتقال مواد مخدر با ۲ خودروی سواری از طریق محور هراز شناسایی کنند .
 
رضوانی از دستگیری این سوداگران مرگ در عملیاتی ضربتی خبر داد و خاطرنشان کرد: در بازرسی از خودروهای متهمان در مجموع ۲۷ کیلو گرم تریاک کشف شد .
وی از معرفی متهمان به مرجع قضائی خبر داد و با اشاره به آثار زیانبار مواد مخدر بر پیکره جامعه،خاطرنشان کرد: مقابله با پدیده شوم مواد مخدر نیازمند همکاری همه دستگاه های های اجرایی و مردم با نیروی انتظامی است.
رضوانی در خاتمه به شهروندان هشدار داد: برای ریشه کن کردن این معضل اجتماعی با پلیس همکاری کرده و هرگونه اطلاعات و اخباری در این زمینه و سایر مسائل امنیتی را به مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ اطلاع دهند.