کمال آنلاین  به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان آمل؛ رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی در پیامی به مناسبت هفته کار و کارگر؛ ضمن تبریک این مناسبت به همه فعالان این عرصه، آمادگی جامعه کار و تلاش شهرستان را در راستای تحقق شعار سال و منویات مقام معظم رهبری(مدظله العالی) اعلام داشت.

کارگران پرچم داران عرصه اقتصاد و شریف‌ترین طبقه اجتماع هستند که بار سنگین توسعه و پویایی جامعه را بر دوش دارند. بر این باوریم که با صیانت از حقوق کارگران، حمایت از کارفرمایان، توجه به توان داخلی و بسترسازی مناسب برای ایجاد اشتغال پایدار است که ما را در جهاد اقتصادی پیروز می سازد.

اکنون که با درایت حکیمانه رهبر معظم انقلاب اسلامی امسال به نام"جهش تولید" نام گذاری شده نقش کارگران به عنوان نیروی محرکه اقتصادی بیش از پیش برجسته شده است. بنابراین ضمن گرامیداشت هفته کار و کارگر و تبریک به همه تلاشگران این عرصه ی ارزشمند؛ خانواده بزرگ کار و تلاش شهرستان در کنار سایر بخش های نظام، آمادگی خود را برای اقدامی جهادی اعلام داشته و با اتکال به پروردگار متعال برای حرکت به سوی رونق اقتصادی و جهش تولید مصمم تر از قبل گام برمیداریم.

ولی اله چلابی

رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان آمل