کمال آنلاین به گزارش اداره روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آب و فاضلاب روستایی مازندران؛ در این مراسم مهندس مجید عبدالهی مدیرعامل آبفار استان ضمن گرامیداشت سال رونق تولید و با اشاره به مشکلات و خسارت سیل های پی در پی اواخر سال گذشته و نیز سال جدید گفت: در پایان سال گذشته مشکلات اقتصادی داشتیم و امسال هم سال سختی پیش رو خواهیم داشت اما باید تلاش کنیم تهدیدها در کوتاه ترین زمان به فرصت تبدیل شود.

وی اظهارداشت: باید ضمن حفظ وضعیت پایداری آبرسانی مراقب تنش های اقتصادی باشیم تا به تنش های اجتماعی تبدیل نشود.

مهندس عبدالهی با تاکید بر خدمات رسانی بهینه و جلب اعتماد مردم و نیز اولویت بندی پروژه ها در خصوص تعرفه ها خاطرنشان کرد: آب تحویلی ما کیفیت مطلوبی دارد اما بهای آن بسیار پایین است و فقط لیتری 2 ریال در اختیار مردم قرار می دهیم در صورتی که نیم لیتر آب معدنی 1200 تومان قیمت دارد.

وی افزود: ما شرکت خدمات رسان هستیم و باید خدمات دهی مطلوبی داشته باشیم و به این خادمی نیز افتخار می کنیم اما در عین حال باید دنبال درآمدزایی و وصول مطالبات هم باشیم تا ضمن پاسخگویی هزینه ها در ارائه خدمات دچار چالش نشویم.

در ادامه از زحمات مهندس اسدا... نعمتی مدیر سابق امور آبفار آمل قدردانی شد و طی حکمی از سوی مدیر عامل آبفار مازندران، مهندس کیومرث فضلی به عنوان مدیر جدید آبفار آمل منصوب و معرفی شد.