خانواده شهید مدافع حرم «علی جمشیدی» یک ساختمان مسکونی را به مساحت ۲۳۰ متر مربع به نیت فرزند شهیدشان برای امور فرهنگی قرآنی در شهرستان نور وقف کردند.

کمال آنلاین ، به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان مازندران، مراسم رونمایی از وقف ‌نامه خانواده شهید مدافع حرم علی جمشیدی با حضور مسئولین شهرستانی در دفتر امام جمعه شهرستان نور برگزار شد.

حجت‌الاسلام ابراهیم حیدری ‌جناسمی مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان مازندران در این باره با بیان اینکه خانواده شهید مدافع حرم علی جمشیدی به نیت فرزند شهیدشان یک واحد ساختمان مسکونی را وقف کردند، گفت: این موقوفه به عنوان «شهید علی جمشیدی» در شهرستان نور نامگذاری شده است که یکی از موقوفات شاخص استان به ‌شمار می ‌رود.

وی با بیان اینکه این منزل مسکونی به صورت عرصه و اعیان به مساحت ۲۳۰ متر مربع وقف شده است، افزود: موقوفات دارای ارزش معنوی بیشماری هستند اما ارزش ریالی این موقوفه 7 میلیارد ریال است.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه مازندران با بیان اینکه موقوفه شهید مدافع حرم علی جمشیدی در شهرستان نور قرار دارد، تصریح کرد: خانواده شهید مدافع حرم علی جمشیدی این ساختمان مسکونی را برای امور فرهنگی و قرآنی وقف کردند.

حیدری با قدردانی از خانواده شهید مدافع حرم علی جمشیدی، بیان کرد: پدر و مادر شهید جمشیدی فرزند خود را در راه دفاع از حریم اهل بیت و امنیت جمهوری اسلامی وقف و حالا نیز بخشی از اموال خود را به نیت فرزند شهیدشان برای فعالیت‌ های قرآنی وقف کردند که در دنیا کم ‌نظیر است.