کبری اسفندیاریان از آغاز توزیع کمک هزینه جهیزیه به ارزش 350 میلیون ریال به مددجویان بهزیستی این شهرستان خبرداد.

وی افزود: یکی از مهمترین اهداف بهزیستی که متولی اصلی معلولان و محرومان جامعه است، برنامه ریزی لازم به منظور حمایت، هدایت و کمک به ازدواج و تامین جهیزیه به جامعه هدف و مددجویان زیرپوشش است.

اسفندیاریان عنوان کرد: اعطای کمک هزینه جهیزیه با هدف توانمندسازی و ارتقای سلامت روانی و اجتماعی جامعه هدف، حمایت، هدایت و تسهیل امر ازدواج بین مددجویان تحت پوشش، گسترش ازدواج های آگاهانه و ارتقا و ترویج ازدواج آسان به مددجویان پرداخت می شود.

وی بیان کرد: در نخستین مرحله از توزیع جهزیه به مددجویان تحت پوشش و هدف بهزیستی شهرستان که فرزندان زنان سرپرست خانوار، فرزندان معتادان بهبودیافته بوده به نیت 14 معصوم تهیه و توزیع شد.

رییس اداره بهزیستی آمل اضافه کرد: برای هر زوج به ارزش 70 میلیون ریال و در مجموع حدود 980 میلیون ریال جهیزیه شامل یخچال، فرش، اجاق گاز و برخی اقلام مورد نیاز تهیه و میان مددجویان توزیع شد.

اسفندیاریان ابرازامیدواری کرد که با مشارکت خیرین، تا پایان امسال نیز جهیزیه برای مددجویان مورد نیاز جامعه هدف این اداره تهیه و میان آنان توزیع شود.

وی همچنین از توزیع تعداد ٩٧٠ بسته تحصيلي شامل كيف و كفش و لوازم التحرير به  ارزش155 میلیون تومان در ميان مددجويان و توانخواهان تحت پوشش اين اداره خبرداد