ساری-خبرنگار کمال آنلاین : مدیرکل فرودگاه‌های مازندران گفت: 3 هزار و 220 نفر از حجاج مازندران در قالب 12 پرواز از 15 مردادماه امسال عازم سرزمین وحی می‌شوند.

 سعدالله وطن ‌خواه درباره زمان پروازهای حج تمتع در فرودگاه  مازندران اظهار کرد: ۳ هزار و ۲۲۰نفر از حجاج در قالب ۱۲ پرواز از ۱۵ مردادماه امسال عازم سرزمین وحی می ‌شوند.

وی با اشاره به اینکه پروازهای حج تمتع از ۱۵ تا ۲۰ مرداد ماه به مدت ۵ روز در فرودگاه دشت‌ ناز ساری ادامه دارد، افزود: تمامی پروازها توسط هواپیمای سعودی انجام می ‌شود.

مدیرکل فرودگاه‌های مازندران با اعلام اینکه تمامی تمهیدات لازم برای انجام پروازها اندیشیده شده است، اضافه کرد: لازم است حجاج به توصیه‌ ها توجه کرده و چهار ساعت قبل از پرواز در فرودگاه حضور یابند.

این مسؤول با بیان اینکه سالن‌های فرودگاه برای میزبانی  استقبال از زائران آماده است، تصریح کرد: مجموعه فرودگاهی برای انجام عملیات پروازی مطلوب به‌ منظور اعزام حجاج آمادگی کامل دارد.

وطن‌خواه خاطرنشان کرد: با توجه به حساسیت موضوع حج و تبعات سیاسی و بین‌المللی مسائل آن لازم است حجاج از حمل موادمخدر پرهیز کنند در این زمینه با توجه به هماهنگی‌های به عمل آمده با دادستان و فرماندهی انتظامی مازندران نحوه اطلاع‌ رسانی و برخورد با زائرانی که احتمالا به‌ دلیل عدم آگاهی داروهای غیرمجاز را همراه خود حمل می‌کنند پیش‌بینی شده است.