کمال آنلاین ؛ به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان مازندران، حجت‌الاسلام مسعود قربانی اظهار کرد: سوگواره عکس «بصیرت عاشورایی» با مشارکت خبرگزاری فارس مازندران برگزار می‌شود.

وی با بیان اینکه اوقاف مازندران به‌منظور انعکاس هر چه بهتر مراسم عزاداری روزهای تاسوعا و عاشورا در فضای مجازی، سوگواره بزرگ عکس عاشورایی را با همکاری خبرگزاری فارس استان مازندران برگزار می‌کند، افزود: نماز ظهر تاسوعا و عاشورا و عزاداری محرم در آستان مقدس امامزادگان و بقاع متبرکه مازندران موضوع این سوگواره عکس است.

معاون فرهنگی و اجتماعی اداره‌کل اوقاف و امور خیریه مازندران بیان کرد: در این بخش به پنج عکسی که پس از انتشار در کانال تلگرامی خبرگزاری فارس مازندران به نشانی @farsmazand بیشترین رای را کسب کند، جوایز نقدی اهدا می‌شود.

قربانی گفت: علاقه‌مندان برای شرکت در سوگواره عکس عاشورایی می‌توانند تصاویر خود را با ذکر نام و مکان تهیه عکس از روز پنجشنبه 6 مهرماه تا ساعت 20 روز یکشنبه مصادف با عاشورای حسینی به آی‌دی تلگرامی  @farsmazand_aks ارسال کرده و پس تایید عکس ارسالی توسط هیأت داوری و انتشار آن در کانال، نسبت به جمع آوری رأی اقدام کنند.