بعضی از افراد با ریاکاری در تلاشند تا وجهه ای در مردم پیدا کنند


🔰امام جمعه رامسر:

🔴بعضی از افراد با ریاکاری در تلاشند تا وجهه ای در مردم پیدا کنند

🔴با عوام‌ فریبی می گویند متاسف هستیم که می خواهند دهان منتقدین را گل بگیرند، آیا من چنین چیزی گفتم؟

🔴عده ای می خواهند خودشان را نماینده مردم جلوه دهند در حالی که جایگاه و شانیتی در بین مردم ندارند

🔴تا زمانی که امام جمعه این شهر هستم در مقابل هتک حرمت به مقدسات و زیاده خواهی های برخی افراد معلوم الحال کوتاه نخواهم آمد

🔷حجت الاسلام سید جعفر رضایی در خطبه های نماز جمعه این هفته شهرستان رامسر ضمن گرامی داشت یاد و خاطره شهدا و امام شهدا گفت: رامسر به دلایل مختلف دارالمومنین است و بایستی جشن میلاد امام زمان (عج) شایسته تر در اقشار و اصناف مختلف برگزار می شد که البته هیات مذهبی در شهر ایستگاه های صلواتی و پذیرایی گذاشتند که تشکر می کنم.

💠وی افزود: انتخابات بسیار حساسی را در پیش رو داریم که هم انتخاب ریاست جمهوری و هم شورای شهر و روستا را دربر می گیرد که هر دو انتخابات در جایگاه خودش بسیار مهم است

🛑وی بیان کرد: انتخابات در نظام دموکراسی اسلامی مهمترین عرصه تثبیت و اقتدار نظام مردم سالاری دینی است و تعیین  سرنوشت این نظام و همه ما و حتی آیندگان ما به انتخاب هایی است که ما می کنیم

🔆امام جمعه رامسر با اشاره به اینکه انتخاب های ما می تواند تا ۵۰ سال آینده ما را دچار تاثیر بکند تصریح کرد: انتخابات به گذشته و آینده ما ارتباط مستقیم دارد و این موضوع به دست ما رقم می خورد و روزی که حضور پیدا می کنیم در انتخابات بدانیم که رسالت عظیمی را بر دوش می کشیم و نباید به این موضوع ساده بنگریم.

*⃣وی گفت: باید انتخابات را جز مهمترین برنامه های سیاسی، اجتماعی و اعتقادی خود بدانیم و سفارش می کنم که حضور همه جانبه در این انتخابات داشته باشید.

❇️وی با بیان چندین نکته درباره اصل انتخابات تاکید کرد: همه باید تحمل مخالف را بالا ببرند و بتوانند نظر مقابل را محترم بشمرند چون رای یعنی نظر و در این بین باید آستانه تحمل بالا برود.

🌀حجت الاسلام رضایی در ادامه اظهار کرد: پایبندی به قانون باید سرلوحه کارمان باشد و همه باید در جهت این امر همت داشته باشیم و پذیریش نتیجه و اعتماد به کارگزاران انتخاباتی نیز باید مورد توجه قرار بگیرد‌.

☑️وی گفت: زمانی در این کشور بعد از انتخابات به بهانه تقلب هواداران را به کف خیابان ها کشاندند و تهمت های زیادی را به نظام اسلامی زدند و بعد ها خودشان آمدند گفتند که در سیستم انتخاباتی ایران امکان تقلب وجود ندارد آن هم در یک فاصله ۱۱ تا ۱۲ میلیونی اما با کار خود تخم بی اعتمادی را در امور انتخاباتی خواستند بکارند که با هوشیاری مقام معظم رهبری موفق نشدند.

🔵امام جمعه رامسر با بیان اینکه رهبر معظم انقلاب فرمودند که نظام اسلامی به آرای مردم خود خیانت نمی کند تصریح کرد: همه باید به کارگزاران انتخابات اعتماد کنیم و نتیجه را با قانون مداری بپذیریم و امانت داری آرا و دقت در اصل و شمارش آرا هم از وظایف اصلی و مهم کارگزاران انتخاباتی است که باید به نحو احسن آن را انجام دهند.

🔘وی اضافه کرو: ما سوار کشتی شدیم که سکان این کشتی به دست یک ناخدای توانمند، هوشیار وآشنای به خطر که دوست و دشمن به مدیریت هوشمندانه او اعتراف می کنند، باید نسبت به این ناخدا اعتماد، تمکین، اطاعت و سرسپردگی داشته باشیم.

🔶نماینده ولی فقیه در شهرستان رامسر اذعان کرد: انقلاب اسلامی ما نقطه امید مستضعفان عالم است و عده ای می خواهند این چهره مبارک و مقدس را مخدوش کنند.

♦️وی اظهار کرد: حضور مردم در پای صندوق رای یعنی اعتماد و اعتقاد به نظام جمهوری اسلامی و ما بایستی رویکرد جشنواره  به انتخابات بدهیم نه اینکه صحنه ای برای اختلاف انگیزی در بین مردم باشد.

💎وی در ادامه خطبه دوم در سخنانی بی پرده تصریح کرد: بنا ندارم اگر کسی حرفی، انتقادی یا مسئله ای را مطرح کرد در تریبون نماز جمعه به آن پاسخ بدم اما بعضی از این حرف ها را در شبکه های اجتماعی می بینیم که واقعا غصه می خورم.

📍حجت الاسلام رضایی در همین زمینه ادامه داد: بعضی از افراد با ریاکاری و فریبکاری و رفتارهای پوپولیستی سعی می کنند وجهه در مردم پیدا کنند و شروع می کنند از انتقاد کردن از مسئولین و از مسئولین به عنوان صاحبان تریبون یاد می کنند و جالب آن است که مسئولین را به عنوان قیم های مردم نام می برند.

✴️وی با طرح سوالی بیان کرد: سوالم این است که شمایی که قیم مابانه انتقاد می کنید و فکر می کنید همه مردم شما را قبول دارند چقدر جایگاه دارید
شما که انتقاد از رفتار قیم مابانه می کنید، چرا قیم مابانه رفتار می کنید؟

💢وی با انتقاد از این حرکات پوپولیستی بیان کرد: کسی که هیچ مسئولیتی ندارد و به خاطر احترام مردم و سابقه که در نظام و جنگ داشت احترامی برای او قائل هستند مصاحبه می کند و حرف هایی می زند که انگار تمام شهر رامسر را باید ایشان مدیریت کند

⏺وی افزود: این فرد فکر می کند که فرماندار، امام جمعه و روحانیت نقشی ندارند و ایشان فعال همه عرصه ها هستند و باید حرف اول و آخر را بزنند، چه کسی این جایگاه را به شما داده است؟

✳️امام جمعه رامسر گفت: می گویید مردم، چند درصد مردم؟ ما در هفته قبل اعلام کردیم کسی که بخواهد در بسیج را گل بگیرد این مردم دهن او را گل خواهند گرفت.

*⃣وی ادامه داد: کاری به شخص نداریم زیرا این یک اندیشه است هر کسی که باشد، چب باشد، راست باشد برادر یا دوست من باشد فرقی نمی کند.

♻️امام جمعه رامسر تصریح کرد: جمهوری اسلامی برای منِ مسئول همان آرمان امام و ولی فقیه است هر کسی بخواهد این رفتار را داشته باشد واکنش من همین است.

🌐وی تاکید کرد: می گویند متاسف هستیم که می خواهند دهان منتقدین را گل بگیرند، آیا من چنین چیزی گفتم؟ چرا عوام فریبی می کنید؟ یکی از ارزش های نظام بسیج است چرا اعتراض به توهین کننده این نهاد به شما برخورده است؟

🅾️وی در اظهار کرد: مردم هوشیار باشند عده ای می خواهند خودشان را نماینده مردم جلوه دهند در حالی که جایگاه و شانیتی در بین مردم ندارند.

⚫️نماینده ولی فقیه در رامسر بیان کرد: برای اولین و آخرین بار می گویم حفظ ارزش های نظام اسلامی ضامن بقای اصل انقلاب اسلامی است یعنی اگر بخواهیم انقلاب را حفظ کنیم باید ارزش های آن را گرامی بداریم.

❎وی ادامه داد: ارزش های نظام اسلامی همان بسیجی است که شما افتخار می کنید در کسوت بسیجی رفتید با آن جنگیدید.

🔘وی تاکید کرد: آیا امام جمعه بیاید برای دفاع از کیان بسیج و تفکر بسیج حرفی بزند به شما باید بر بخورد؟

🌀حجت الاسلام رضایی تصریح کرد: همینطور با تسامح و تساهل و ولنگاری یکی یکی ارزش های نظام اسلامی را در جامعه دچار خدشه می کنند و نسبت به شهدا، روحانیت و بچه های انقلاب و مذهبی سعی می کنند دیدگاه های مردمی را منحرف بکنند.

🔵وی اظهار کرد: از بچه های انقلابی به عنوان افراد بی مغز و بی ترمز تبلیغ و ترویج می کنند در حالی که حق مظوم این بچه ها با این تبلیغات گرفته شد و مقام معظم رهبری بارها نالید در حق مظلومیت این بچه ها که برای این کشور زحمات بسیار کشیدند.

🔶وی گفت: برخی فقط به خاطر اینکه عده ای کف بزنند و خوششان بیاید چنین می گویند، آیا می ارزد که شما ارزش را زیر پا بگذارید تا اینکه چند طرفدار جمع کنید؟

♦️امام جمعه رامسر بیان کرد: برخی سعی نکنند که با رفتارهای عوام فریبانه و پوپولیستی برای خودشان جایگاهی به وجود بیاورند زیرل بنده تا زمانی که نفس می کشم و تا زمانی که در کسوت سربازی امام زمان عج امام جمعه این شهر هستم در مقابل هتک حرمت به مقدسات، اهانت به جایگاه ارزش های نظام اسلامی و زیاده گویی ها و زیاده خواهی هایی برخی افراد معلوم الحال کوتاه نخواهم آمد.

☑️وی در پایان اظهار داشت: به مردم کد غلط ندهید زیرا مردم خودشان تشخیص خوب می دهند.

✅مرجع خبری رامسر