امام‌ جمعه رامسر گفت: موانع در زمینه توسعه فرودگاه رامسر با پیگیری مسؤولان شهرستان به‌زودی رفع می‌شود.

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان رامسر، حجت‌الاسلام سیدجعفر رضایی در خطبه‌های نماز جمعه این هفته با اشاره به هفته احسان و نیکوکاری، اظهار کرد: با توجه به در پیش بودن ایام عید و جشن‌ها که شادی برای خانواده‌ها به ارمغان می‌آورد، باید سعی کنیم این شادی را به دیگران نیز انتقال دهیم و خودمان را در آن شریک کنیم.

وی با اشاره به پایگاه‌های نیکوکاری بر‌پا شده توسط کمیته امداد و مراکز امور خیریه، بیان کرد: امیدواریم به همت شما مردم سخاوتمند و بخشنده چهره فقر از کشور و مملکت حذف شود.

امام‌ جمعه رامسر با اشاره به 15 اسفند، روز درختکاری و هفته منابع طبیعی تصریح کرد: این ایام متعلق به سراسر کشور است اما مردم شمال کشور و به‌ویژه مازندران که بیشتر با موضوع منابع طبیعی و حساسیت آن روبه‌رو هستند باید توجه ویژه‌ای نیز به آن داشته باشند.

این مسؤول با بیان اینکه منابع طبیعی هر کشور جزء سرمایه‌های بی‌بدیل آن کشور است و نمی‌توان نسبت به آن بی‌توجه بود، خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه نسل‌های آینده نیز از همین منابع باید بهره ببرند، برخی افراد به بریدن شاخه و ریشه درختان کرده، بدون اینکه درختی بکارند.

رضایی تأکید کرد: بیاییم بیشتر به درختان و منابع طبیعی توجه کنیم و به مناسبت روز درختکاری در خانه‌های خود حداقل یک درخت بکاریم تا در آینده نیز از این موجودات زنده الهی که برای زنده ماندن ما اثربخش هستند بهره‌مند شویم.

وی با تأکید بر اینکه یکی از عوامل مهم توسعه و پیشرفت شهرستان رامسر و شهرستان‌های اطراف توسعه فرودگاه رامسر است، ادامه داد: این موضوع را نمی‌توان انکار کرد که اگر فرودگاه رامسر توسعه یابد و پروازهای مکرر تجاری و سیاحتی افزایش یابد قطعاً رونق اقتصادی شهر و منطقه را تحت تأثیر مستقیم خود قرار می‌دهد.

امام جمعه رامسر گفت: در زمینه توسعه فرودگاه رامسر که از سال‌های گذشته کلید خورد اقدامات خوبی صورت گرفت، اما موانعی نیز وجود داشت که با پیگیری مسؤولان شهرستان و برگزاری جلسه با سخنگوی دولت قول‌های مساعدی در این زمینه گرفته شد که به‌زودی مشکلات آن رفع شده تا مردم از برکات آن بهره‌مند شوند.