به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال آنلاین از بابلسر بابلسر - مصطفی مهربانی


رئیس پلیس راه بابلسر گفت: در سانحه تصادف وانت نیسان و پراید در محور فرعی بابلسر به آمل(جاده سپاه دانش) دو نفر به شدت مصدوم و ۵ نفر دردم جان باختند.


سرگرد جهانبخش طاهری با اعلام این خبر افزود: ساعت ۱۸:۲۰ عصر پنجشنبه ۲۱ بهمن جاری در سانحه برخورد وانت نیسان با پراید در محور فرعی بابلسر به آمل متاسفانه ۵ تن از شهروندان در دم جان خود را از دست دادند.


به گفته او: جاده بابلسر به آمل (سپاه دانش) از جمله محورهای فرعی و درجه ۲ منتهی به بابل، آمل و تهران است و از آنجایی که این محور کم عرض بوده و فاقد علائم هشدار دهنده، بدون شانه خاکی و روشنایی می باشد اغلب موجب رقم خوردن چنین حوادث دلخراشی می شود.


طاهری اظهار داشت: با توجه به بار ترافیکی سنگین بابل، اغلب ترددها برای رسیدن به آمل و تهران از محور فرعی سپاه دانش انتخاب می شود که جا دارد مسئولان و متولیان امور نگاه ویژه ای به این محور داشته و تمهیدات و ایمنی لازم را فراهم کنند.


رئیس پلیس راه بابلسر - فریدونکنار در تشریح بروز این حادثه گفت: در این حادثه بی احتیاطی از سوی راننده وانت نیسان به علت عدم توانایی در کنترل وسیله نقلیه ناشی از تخطی سرعت مطمئنه در پیچ چپ گرد اعلام شد.

گفتنی است؛ محورهای فرعی بابلسر به آمل - تهران(سپاه دانش) و محور بابلسر به قائمشهر و ساری(جاده بهنمیر - کیاکلا) از جمله محورهای منطقه می باشند که هر از چندگاهی حوادث تلخی را به خود می بینند.


لازم به یاد آوری است: مرحوم مهندس موسی رحیمی مدیرکل فقید راه و ترابری مازندران و مرحوم حسن احمدپور رئیس راه و ترابری شهرستان بابل نیز در سانحه رانندگی آبان ۸۹ در محور مذکور جان خود را از دست دادند.


 در پایان انتظار می رود با عنایت و توجه ویژه مسئولین ذیربط به این محورها، شاهد چنین حوادث ناگواری نباشیم.