ضرورت کمک همشهریان آملی برای حمایت از فعالیتهای انجمن خیریه بیماران سرطانی آرین

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال آنلاین : نشست مدیرعامل و هیئت مدیره انجمن حمایت از بیماران سرطانی آرین آمل با اصحاب رسانه و خبرنگاران برگزار شد که بهروز عطایی سرمربی تیم ملی والیبال جوانان ایران و قاسم رضایی دارنده مدال برنز المپیک ریو نیز حضورد داشتند.

دکتر محسن آسوری، عضو هیئت مدیره انجمن حمایت از بیماران سرطانی آرین آمل اظهارداشت: این انجمن 3 هزار همیار دارد که هویت مجموعه خیریه است و از سال 91 شکل گرفت که برنامه ریزی مدونی برای مجموعه تدوین شده و کمیته های مختلفی دارد.

وی ادامه داد: 600 مددجو از کمکهای مجموعه برخوردار هستند که حمایتهای مالی معنوی و ارائه خدمات به آنان صورت می گیرد و همه بیماران پرونده الکترونیک دارند و تمهیداتی صورت گرفته است تا بعنوان امانتدار باشیم و به جامعه هدف حمایتهای لازم را صورت دهیم.

آسوری تصریح کرد: کلاسهای روانشناسی، ورزش و اردوهای ارتقای سلامت روحی از سوی انجمن صورت می گیرد که ارائه خدمت در منزل را برای بیماران داریم و امکانات انجمن برای امانت به بیماران نیازمند داده می شود.

عضو هیئت مدیره انجمن حمایت از بیماران سرطانی آرین آمل اظهارداشت: به لطف حضرت حق و اعتماد و کمک مردم، بیمارستان پیمان آمل به مبلغ 2 میلیارد و 900 میلیون تومان خریداری شد که بخشی از هزینه آن از سوی انجمن تامین و بخشی وام از بانک ملت گرفته شده است که تلاش داریم تا تداوم و توسعه خدمات را صورت دهیم.

وی افزود: بیش از 25 هزار بیمار در کلینیک انجمن ویزیت شدند و 1800 مورد شیمی درمانی داشتیم و در سالجاری این آمار به اندازه نصف سه سال کارانجام شده است و امیدواریم در فضای جدید خدمات بیشتری دهیم که تلاش داریم تا مرکز تشخیص زودرس سرطان در مرکز جدید را ایجاد کنیم.

رحمت اله مسقطی، مدیرعامل انجمن حمایت از بیماران سرطانی آرین آمل در این نشست تصریح کرد: این بیماری خیلی راحت گریبانگیر افرادی شده است که فکر آن را نمی کردند و تلاش می کنیم خدمات لازم به بیماران داده شود که اهتمام ما در این راستا است تا در کنار خرید بیمارستان پیمان، بحث داروخانه 13 آبان را داشته باشیم.

رمضانعلی اولیایی، رییس هیئت مدیره انجمن حمایت از بیماران سرطانی آرین آمل در این نشست اظهارداشت: انجمن نسبت به خرید بیمارستان پیمان مبادرت کرد و چون رقم بالا بود ضرورت دارد از ظرفیت مردمی استفاده کنیم که این کار برای شهر است و همه باید شریک باشند.

وی ادامه داد: امید این را داریم تا مردم شهر دست یاری به انجمن دهند که این انجمن برای آمل و مردم شهر است که اگر انجمن بدهکار شد موسسه ای را خریداری کرده است که برای آمل است و ضرورت دارد همگان ورود پیدا کنند.

دکتر سید ابوالفضل هاشمی، عضو هیئت مدیره انجمن حمایت از بیماران سرطانی آرین آمل در این نشست اظهارداشت: انجمن آرین به اینجا رسید که بیمارستان پیمان را خریداری کرده است که اندک اندک بسیار می شود و ضرورت دارد کمک های مردمی را داشته باشیم و همه باید در این راه کمک کنیم.

دکتر علی اکبر حیدرزاده، عضو هیئت مدیره انجمن حمایت از بیماران سرطانی آرین آمل در این نشست گفت: ضرورت دارد همه همشهریان وارد عمل شوند و کمک کنند تا دامنه فعالیتهای انجمن گسترش پیدا کند که بیشترین بیماران سرطانی را در آمل داریم و دیگر نیاز نیست همشهریان آملی برای درمان خود به دیگر شهرها بروند.

بهروز عطایی سرمربی تیم ملی والیبال جوانان ایران در این نشست اظهارداشت: مردم آمل همیشه در اموری که مربوط به همبستگی و اتحاد شهری می شود خوب عمل کردند که انجمن آرین مرکزی است که می تواند اتحاد شهری را تشدید کند و امیدواریم این مرکز بتواند حرکت رو به رشدی داشته باشد که ضرورت دارد از ظرفیتهای اهالی ورزش در این خصوص استفاده شود.

قاسم رضایی دارنده مدال برنز مسابقات کشتی فرنگی المپیک ریو در این نشست گفت: انجمن آرین برای کمک به بیماران سرطانی زبانزد شده است که فعالیتهای خوبی صورت می دهد و مردم ما می توانند با کمک های هرچند کوچک خود در این انجمن سهیم باشند و امیدواریم زمینه سازی پیشگیری از بیماری سرطان صورت گیرد.