با صدور حکمی از سوی سيد علی قاسمی مدير كل آموزش و پرورش استان مازندران، عباس مرزبند به عنوان مدیرجديد آموزش و پرورش آمل منصوب و از تلاش‌های حميد محمدنسب مدیر پیشین این اداره تشکر و قدردانی شد.

 

به گزارش پایگاه خبری کمال نیوز، با صدور حکمی از سوی سيد علی قاسمی مدير كل آموزش و پرورش استان مازندران، عباس مرزبند به عنوان مدیرجديد آموزش و پرورش آمل منصوب و از تلاش‌های حميد محمدنسب مدیر پیشین این اداره تشکر و قدردانی شد.

در این مراسم كه با حضور شعبانی معاون پرورشی و فرهنگی ، شادمان معاون هماهنگی و رئيس اداره ارزيابی عملكرد حضور داشتند ، حميد محمدنسب نیز طی سخنانی ضمن تشکر و قدردانی از زحمات یکایک کارکنان اداره به برخی از اهم اقدامات انجام شده در طول دوران مسئولیتش اشاره کرد.  

شایان ذکر است در پایان این مراسم حکم انتصاب مدیر آموزش و پرورش آمل  به عباس مرزبند  اعطاء و با اهدای لوح تقدیر از تلاش های حميد محمدنسب تشکر و قدردانی شد.

گفتنی است؛ مراسم تودیع و معارفه مدیر آموزش و پرورش آمل در حالی به صورت غیرمنتظره برگزار شد که هیچ یک از مسئولان ارشد شهرستان در این مراسم حضور نداشتند.

پایگاه خبری کمال نیوز از زحمات و تلاش های جهادی حمید محمدنسب قدردانی به عمل آورده و برای مدیر جدید آموزش و پرورش آمل آرزوی موفقیت دارد.