برگزاری محفل انس با قرآن با حضور قاری مصری در لاریجان

 

حجت الاسلام رمضان شجاعی رئیس اداره اوقاف و امور خیریه لاریجان در گفتگو با پایگاه خبری کمال نیوز با اشاره به اینکه تلاوت قرآن در ماه مبارک رمضان هر ساله با حضور قاریان مصری برگزار می شود، گفت: امسال با توجه به هماهنگی بعمل آمده استاد علی محمود الشمیس قاری بین المللی مصری درلاریجان تلاوت قرآن خواهد داشت.


 وی افزود: این قاری مصری در سوم تیر ماه و  از ساعت 22 در مسجد ولی عصر (عج) گزنک و 22:30 در جوار امام زاده ابراهیم(ع) گزانه تلاوت قرآن می کند.


رئیس اداره اوقاف وامور خیریه لاریجان ادامه داد: بی شک قرآن مهم ترین منبع فیض الهی برای سبک زندگی اسلامی به شمار می آید و این هدیه الهی که نماد بارز هویت بخشی در ماه مبارک رمضان برای بندگان است باید به عنوان منشور جامع سبک زندگی در جامعه اسلامی مورد توجه قرار گیرد.


حجت الاسلام شجاعی بیان داشت: قرآن محوری و تلاش همزمان برای رشد جامعه و فرد و نیز محوریت رضایت خدا بر همه رضایت ها و اصلاح نفوس جامعه، از مهم ترین آثار ماه مبارک رمضان  بر ارتقای سبک زندگی اسلامی است.


وی تصریح کرد: یکی از دغدغه‌های رهبر معظم انقلاب وابستگی فرهنگی به خارج و ولنگاری فرهنگی در داخل است  که بارها نسبت به آن هشدار دادند.


رئیس اداره اوقاف و امور خیریه لاریجان با اشاره به هجمه‌های فرهنگی دشمنان علیه ایران اسلامی، بیان کرد: دشمن از طریق وابستگی فرهنگی سبک زندگی ما را هدف قرار داده و قصدشان از بین بردن سبک زندگی اسلامی است و با تشکیل کمپین‌های بی‌حجابی و روزه‌ خواری می خواهند ولنگاری فرهنگی را در جامعه رواج دهند.