ضیافت افطاری سربازان نیروی انتظامی با حضور امام جمعه آمل برگزار شد +عکس

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال نیوز ، حجت الاسلام سید جلیل مرتضوی امام جمعه آمل در مراسم ضیافت افطاری سربازان که با حضور فرمانده نیروی انتظامی شهرستان، رئیس عقیدتی سیاسی نیروی انتظامی آمل و نیروهای کادری و سربازان در کلانتری 12 نیروی انتظامی شهرستان آمل برگزار شد با بیان اینکه ماه رمضان ماه تطهیر است و پیامبر (ص) برای این ماه به مردم آماده باش می دادند گفت: در این ماه ما به مهمانی خدا دعوت می شویم و آن هم نه یک مهمانی معمولی بلکه ما مهمانی گرامی هستیم و باید قدر این ماه را بدانیم.

وی ایام ماه رمضان و بخصوص شب قدر را بهترین فرصت برای آمرزش دانست و تصریح کرد: روح ما هم مانند بدن چرک می شود و باید آن را شست و شو داد که ماه مبارک رمضان بهترین فرصت است.

امام جمعه آمل اظهار داشت: ما در حدی که مسائل را دیده ایم از عملکرد حوزه انتظامی استان راضی هستیم.

حجت الاسلام مرتضوی با بیان این که سرمایه انسان از راه عمل او به دست می آید، افزود: من نسبت به نیروی انتظامی حساسیت دارم و نیروی انتظامی دستگاهی است که با مردم سروکار دارد.

وی رفتار نیروی انتظامی را در رضایت مندی بسیار مهم دانست و خاطرنشان کرد: از نظر ظاهر هم نیروی انتظامی بسیار برای مردم مهم است و در جامعه اثر می گذار که امسال در برخورد با روزخواران عملکرد بسیار خوبی داشته  و شهر آمل به عنوان شهر رمضانی بود.

وی با قدردانی از تلاش و زحمات فرمانده انتظامی آمل و نیروهای تحت امرشان بیان داشت: اخلاق ، صفا و صمیمت را در نیروی انتظامی نگاه می کنیم  که بسیار قشنگ و لذت بخش است.

امام جمعه آمل نیروی انتظامی را بزرگ شده انقلاب اسلامی دانست و افزود: اصل انقلاب اسلامی، انقلابی معنوی و فرهنگی است و هر کس در این زمینه خدمت کند تلاش آن دیده خواهد شد.