توزیع 500 سبد غذایی در قالب طرح همای رحمت در میان نیازمندان +عکس

 

جمشید نیکزاد، رییس جمعیت هلال احمر آمل، در گفتگو با پایگاه خبری کمال نیوز اظهارداشت: 500 سبد غذایی همزمان با ماه مبارک رمضان و در قالب طرح همای رحمت در سطح شهرستان آمل توزیع شد.

وی تصریح کرد: 100 سبد غذایی را پایگاه داوطلبان هلال احمر حسینیه باب الحوائج(ع) بربری خیل آمل تقبل کردند که این عزیزان از خیرین و داوطلبان جمعیت هلال احمر هستند.

نیکزاد با بیان این که سبدهای غذایی در میان نیازمندان توزیع می شود، اظهارداشت:  این سبدهای غذایی شامل برنج، مرغ، روغن، ماکارونی، رب گوجه، حبوبات و دیگر اقلام مورد نیاز خانوار است.

رییس جمعیت هلال احمر آمل تصریح کرد: ارزش هر سبد غذایی معادل 2 میلیون و 500 هزار ریال است.

وی در ادامه از اجرای طرح سفره مهربانی همزمان با ماه مبارک رمضان خبرداد و بیان داشت: 15 سفره مهربانی در طول این ماه در سطح مساجد مختلف شهرستان آمل و روستاهای دارای خانه هلال برگزار می شود.

نیکزاد بیان داشت: جا دارد از اعضای داوطلبان جمعیت هلال احمر و داوطلبان عضو پایگاه بربری خیل در اجرای این اقدام نیکو و خداپسندانه قدردانی شود.

وی در ادامه به برنامه جمعیت هلال احمر آمل در روز جهانی قدس اشاره کرد و افزود: با توجه به این که در روز قدس جمعیت گسترده روزه داران در راهپیمایی حضور دارند ما 3 ایستگاه سلامت را با هدف کنترل فشارخون و پوشش هرگونه حوادث امدادی دایر می کنیم.