توضیح یوسفیان ملا درباره‌ درگیری معاون وزیر جهاد در مجلس

 

کمال نیوز: پس از پیگیری های مکرر مشخص شد که آقایی، معاون پارلمانی وزیر کشاورزی فریادهایش و باز کردن یقه لباسش در مجلس بر سر چه موضوعی بوده است

 

در گفتگویی که خبرگزاری دانشجو با عزت الله یوسفیان ملا داشته است، یوسفیان ملا بیان داشت: نمایندگان استان های گیلان و مازندران و جمعی دیگر از نمایندگان مجلس نامه ای را خطاب به وزیر جهاد کشاورزی تدوین کرده اند که این نامه هنوز در دست نمایندگان برای جمع آوری امضا وجود دارد و به هیئت رئیسه و وزیر جهاد اعلام نشده است.

 

یوسفیان ملا گفت: وقتی که نامه را به معاون پارلمانی جهاد کشاورزی ارائه کردم او اول بی توجه به نامه شد و من نیز از کنار او رد شدم و رفتم اما هنوز از کنار آقایی نگذشته بودم که ایشان شروع به داد و فریاد کرد و یقه لباسش را باز کرد و نمایندگان وی را از صحن علنی خارج کردند.

 

نماینده مردم آمل در مجلس گفت: صحبت ما با وزیر جهاد کشاورزی این است که در حالی که کشاورز هنوز محصول برنج خود را برداشت نکرده است چرا باید واردات برنج انجام شود.

 

وی در ادامه به اقتصاد مقاومتی اشاره کرد و گفت: طبق اقتصاد مقاومتی برنج وارداتی کشور باید 500 تن باشد چرا که دو میلیون برنج تولیدی کشور توسط کشاورز در داخل کشور تولید می شود چرا در زمانی که کشاورز هنوز محصولش را برداشت نکرده و زمانی نیز به برداشت برنج باقی نمانده وزارت جهاد کشاورزی حکم به واردات برنج آن هم بی حد و حصر می کند.

 

یوسفیان ملا در پایان گفت: اختلاف ما با معاون پارلمانی وزارت جهاد حل شد و دیگر مشکلی بین ما و وی وجود ندارد.

 

گفتنی است پس از خارج کردن معاون پارلمانی وزارت جهاد کشاورزی از صحن علنی توسط جمعی از نمایندگان او پس از گذشت چند دقیقه ای با لب هایی خندان و رویی گشاده به صحن علنی باز گشت و دکمه های لباس خود را بسته بود.