اقلام مصرفی مورد نیاز مردم آمل در ماه مبارک رمضان تامین شد

 

سید حسین اسلامی مدیر اداره جهاد کشاورزی و دبير ستاد تنظيم بازار آمل در گفتگو با کمال نیوز ، با اشاره به تخصیص 106 تن اقلام غذایی مورد نیاز برای توزیع در ایام ماه مبارک رمضان در این شهرستان گفت: سهمیه مشخصی برای توزیع چهار کالای برنج ، شکر، مرغ و گوشت قرمز منجمد در نظر گرفته شده است.

وی با بیان اینکه تنظیم بازار در ایام عید نوروز در آمل به خوبی انجام شد و بازار شهرستان بدون تنش و مطلوب بود، افزود: در سطح استان در رابطه با توزیع اقلام غذایی مورد نیاز در ماه مبارک رمضان تصمیماتی اخذ شده و سهمیه مشخصی برای توزیع چهار کالای برنج وارداتی، شکر، گوشت مرغ و گوشت قرمز منجمد به شهرستان‌ها تعلق گرفته است.

اسلامی تصریح کرد: بر این اساس سهمیه برنج 10 تن، سهمیه شکر 232 تن قیمت دریافت 2هزار و 300 تومان و قیمت توزیع 2هزار و 500 تومان، سهمیه گوشت مرغ منجمد 96 تن قیمت دریافتی 4 هزار و 500 تومان و قیمت فروش 5هزار و 100 تومان و سهمیه گوشت قرمز منجمد 10 تن با قیمت دریافتی 18 هزار و 500تومان و قیمت فروش 19 هزار و 500 تومان است.

دبير ستاد تنظيم بازار آمل ادامه داد: در راستای تنظیم بازار و برای کنترل و رفع کمبودها مرغ 84 تن، گوشت 6تن، برنج 60 تن و شکر 100 تن به عنوان اقلام ذخیره ای در نظر گرفته شده است.

مدیر اداره جهاد کشاورزی آمل افزود: بزودی اقلام مورد نیاز توسط عاملان فروش در اختیارمردم قرار خواهد گرفت و برای كنترل قيمت كالاهای مورد نياز اين ايام نيز طرح تشديد نظارت با همكاری ساير دستگاههای متولی در دستور كار قرار دارد.