اجرای فاز اول احداث فضای سبز پیاده روی بلوار ولایت شمالی / افزایش خدمت رسانی به بوستان ها و پارک های آمل

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال نیوز ، محبوبه علیزاده مدیرعامل سازمالن پارکها وفضای سبز شهرداری آمل با بیان اینکه شهروندان می توانند در گسترش و حفظ و نگهداری فضای سبز مشارکت داشته باشند گفت: خوشبختانه در دوره چهارم شورا و با حمایت های شهرداری توجه به گسترش فضای سبز دراولویت قرار دارد.

وی افزود: درهرسال شاهد افتتاح چندین پارک محلات در شهر هستیم که امسال پارک های جدید در محلات احداث می شود.

مدیرعامل سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری آمل تاکید کرد: در هر پروژه ای که افتتاح می شود مرحله بعدی حفظ و نگهداری فضای سبز برعهده این سازمان می باشد که خوشبختانه در سال گذشته بلوار ولایت شمالی افتتاح و به بهره برداری رسید و امسال احداث فضای سبز پیاده روی بلوار ولایت شمالی در چندین فاز اجرا خواهد شد.

علیزاده ادامه داد: فاز اول احداث فضای سبز پیاده روی بلوار ولایت شمالی شامل مراحل نخاله برداری، حمل و پخش خاک و کاشت نهال نارنج در دستور کار سازمان قرار گرفته و هم اکنون در حال اجرا می باشد و پیش بینی می شود در این فاز تعداد 500 اصله نهال نارنج کاشته شود.

وی عنوان داشت: امسال با اضافه کردن بستر کاشت نشای فصلی در سطح  بلوارها و میادین نیاز به این نشاهای فصلی بیشتر احساس می شود که با تلاش کارشناسان و پرسنل واحد تولیدی سازمان و تمام نیاز شهرآمل را در واحد تولیدی سازمان مرتفع می سازیم و تولید این  گل ها در تمام طول سال ادامه دارد.

مدیرعامل سازمان پارکها وفضای سبز شهرداری آمل اظهارداشت: بیش از 200 هزار بوته انواع نشای تابستانی در بلوارها، پارکها ومیادین شهر کاشته شد.

علیزاده اضافه کرد: با توجه به نزدیک شدن به تعطیلی مدارس، میزان استفاده شهروندان از بوستان ها و پارک های آمل افزایش پیدا می کند و باید خدمت رسانی در این زمینه تقویت شود.

وی گفت: رسیدگی به فضای سبز بوستان های شهر آمل یکی از اولویت های خدمت رسانی مدیریت شهری در سال جاری می باشد.