همایش تجلیل از معلمان منتخب شهرستان آمل برگزار شد +عکس

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال نیوز ،همایش تجلیل از 75 معلم منتخب استانی و شهرستانی آمل با حضور معاون فرمانداری ویژه آمل، مدیر و معاونین آموزش و پرورش آمل، رییس بیمارستان شمال آمل، خیرین و معلمان منتخب در تالار چهار باغ آمل برگزار شد.

حمید محمدنسب، مدیر آموزش و پرورش آمل اظهارداشت: شما عزیزان در میان بهترین های آمل جزو منتخبین شدید و این جای تبریک دارد.

وی افزود: معلمان از مقام ارزنده و والایی برخوردار هستند که مقام معظم رهبری می فرمایند مهم ترین بخش اداره کشور آموزش و پرورش و مسئله تعلیم و تربیت برای زندگی بخشیدن انسان است که قوام انقلاب و مملکت به دست فرهنگیان می باشد.

مدیر آموزش و پرورش آمل با بیان این که آموزش و پرورش مهم ترین دستگاه مولد کشور است ادامه داد: شهید مطهری این استاد گرانقدر می فرمود من دوست دارم در شهری زندگی کنم که معلم من در آنجا باشد.

محمدنسب اظهارداشت: خداوند متعال فرمود من معلم نخستین هستم که پیامبر گرامی اسلام هم خود را معلم می دانست و هرکسی قدر معلم را نشناسد ناسپاس به خدا و پیامبر است.

مدیر آموزش و پرورش آمل تصریح کرد: علامه حسن زاده آملی و علامه جوادی آملی به عنوان مفاخر این شهرستان در تکریم مقام معلمان می فرمایند روح و جان من فدای معلمم باد که احترام خاصی برای معلمان قائل هستند.

وی با بیان این که سعادت آینده کشور به دست معلمان است که باید معلمی به جایگاه اصلی خود برسد، گفت: شهدایی که در خان طومان اهدا کردیم از شاگردان معلمان ما بودند و این خروجی شما عزیزان است.

وی افزود: آمل شهر پرآوازه و افتخاری است که حدود 15 هزار سال قدمت و 8 هزار سال تمدن شهروندی دارد که به بزرگان خود درود می فرستیم.

محمدنسب با بیان این که همایش بزرگی را با حضور مقام عالی وزارت آموزش و پرورش در تکریم مقام شما عزیزان خواهیم داشت ادامه داد: سال  گذشته برای دستگاه تعلیم و تربیت شهرستان آمل سال خوبی بوده است.

مدیر آموزش و پرورش آمل تصریح کرد: رتبه ممتاز در ساخت و سازها خیره کننده بود و معلمان ما نیز رتبه های خوبی در عرصه های تدریس و تحقیق و پژوهش به دست آوردند.

محمدنسب افزود: در بدترین شرایط اقتصادی 5 پروژه میلیاردی داشتیم و کلنگ زنی 2 پروژه میلیاردی دبستان در روزهای آینده صورت می گیرد که آفرین بر این شهرستان و مردم آن باد.

وی تصریح کرد: دانش آموزان ما در همه عرصه ها خوش درخشیده و بهترین افتخارآفرینی ها را در برنامه های مختلف داشتند.

محمدنسب ادامه داد: از همه معلمان، دانش آموزان، خیرین و حامیان عزیز که یاریگر ما هستند کمال تقدیر و تشکر را داریم.

دکتر ابراهیم قاسمی، رییس بیمارستان شمال آمل اظهارداشت: در هر جایی باشیم افتخار می کنیم از دامن معلمان این شهرستان مدارج تحصیلی را طی کردیم و امیدواریم سبب خیر شویم.

وی افزود: پیشرفت هر کشوری مدیون فرهنگ است که معلمان ما تلاش های ارزنده و گرانقدری صورت می دهند.

قاسمی ادامه داد: بیمارستان شمال تلاش می کند در حوزه پزشکی و درمان خدمت گزاری شایسته ای داشته باشد که هرچه داریم را مدیون تلاش های معلمان هستیم.

رییس بیمارستان شمال آمل ادامه داد: معلمان جان خود را می گذارند تا آموزش را تقدیم دانش آموزان کنند که از مقام والایی برخوردار بوده و قدردان این عزیزان هستیم.