انهدام باند حرفه ای سرقت داخل خودرو با 23 فقره سرقت /کشف 19 تن کودهای شيميايی قاچاق در آمل

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال نیوز ، سرهنگ ولي الله گنجيان مقدم با اشاره به دستگيري باند حرفه اي و كشف 23 فقره سرقت محتويات داخل خودرو گفت: در پي  وقوع چند فقره سرقت محتويات داخل خودرو در نقاط مختلف سطح شهرستان، موضوع در دستور کار ماموران پليس آگاهي شهرستان آمل قرار گرفت.

فرمانده انتظامي شهرستان آمل افزود: ماموران انتظامي پس از چند روز کار اطلاعاتي موفق به شناسايي سارقان ، تعداد نفرات و نوع خودرو مورد استفاده سارقان شدند.

وي افزود: با اعزام اکيپهايي از گشتهاي انتظامي و آگاهي بصورت محسوس و نامحسوس به مناطق جرم خيز ، به يک دستگاه خودروي پژو مشکوک و طي يک عمليات پليس ، سارقان به نام  هاي "علي اصغر- ق" ، "عليرضا- م" و " منصور- م" را در حين سرقت دستگير کردند.

گنجيان در ادامه اظهار داشت: متهمان در بازجويي هاي پليس تا حالا به 23 فقره سرقت محتويات داخل خودرو از جمله ضبط، باند، چرخ، زاپاس، آچار،ساپ، رايانه خودرو، گوشي تلفن همراه، مدارک شناسايي و وجه نقد اعتراف کردند و  تحقيقات در اين زمينه ادامه دارد.

وی با اشاره به کشف 19 تن کودهاي شيميايي قاچاق در شهرستان آمل بیان داشت :در پي کسب خبري مبني بر بسته بندي کود شيميايي قاچاق و تقلبي و عرضه آن به بازار فروش، پيگيري موضوع در دستور کار ماموران انتظامي اين فرماندهي قرار گرفت.

فرمانده انتظامي شهرستان آمل، افزود: ماموران با انجام اقدامات اطلاعاتي و تحقيقات پليسي پس از شناسايي محل فعاليت و انبار کودهاي شيميايي تقلبي با هماهنگي قضايي در بازديد از يک واحد صنفي 19 تن کود شيميايي سوپر فسفات ساده و سوپر فسفات تري را کشف کردند.

سرهنگ گنجيان مقدم تصريح کرد:در اين ارتباط متهم به قاچاق کالا به نام"الف- ن" که به صورت غيرمجاز فعاليت داشته با تقلب و استفاده از کيسه هاي ممهور به مهر و برند اداره جهاد کشاورزي اقدام به عرضه اين کودها مي کرد.

وي افزود:متهم پس از دستگيري با تشکيل پرونده براي سير مراحل قانوني تحويل مرجع قضايي شد.