حضور زبان تخصصی ارشدان با همکاری بیش از 180 مولف در نمایشگاه بین المللی کتاب تهران

 

دکتر شمس الدین یوسف آملی، مدیر انتشارات ارشدان، در گفتگو با پایگاه خبری کمال نیوز اظهارداشت: زبان تخصصی ارشدان با همکاری بیش از 180 مولف رتبه های برتر کارشناسی ارشد و دکتری در تمامی رشته ها و گرایش ها در طی سال گذشته تالیف و تدوین شد.

وی تصریح کرد: زبان تخصصی ارشدان در نمایشگاه بین المللی کتاب 1395 در غرفه ای اختصاصی رونمايی و با استقبال بی نظیر اساتید و دانشجویان روبرو شد.

مدیر انتشارات ارشدان افزود: ما با هدف ارتقای سطح زبان تخصصی دانشجویان و فارغ التحصيلان برای درک صحیح تر مفاهیم مقالات که مطمئنا به تولید علم در کشور عزیزمان کمک میکند، پروژه را شروع کرده بودیم و هم اکنون جملاتی که از زبان اساتید دانشگاهی در بدو رونمايی می شنویم حاکی از خلا آموزشی در این زمینه بوده است و از آین بابت بسی خرسندیم.

یوسف آملی تصریح کرد: در مجموعه انتشارات با تمرکز بر زبان تخصصی تلاش کردیم با تدوین کتابی تخصصی در همه گرایش‌ها این مشکل را برطرف و زبان آن‌ها را تقویت کنیم تا سطح علمی دانشجویان ارتقا یابد.
 
وی اظهارداشت: توصیه می‌ کنم استادان دانشگاه‌ این کتاب را به دانشجویان خود توصیه کنند تا با ارتقای تسلط زبان تولید مقالات علمی از سوی دانشجویان با کیفیت بالاتری تدوین شود که کتاب زبان تخصصی ارشدان در نگاه نخست برای بهبود زبان دانشجویان در کنکور ارشد و دکتری وارد بازار شده است.
 
مدیر انتشارات ارشدان بیان کرد: کتاب زبان تخصصی ارشدان می ‌تواند کتاب کمک‌ آموزش مناسبی برای دانشجویان ارشد و دکترا و افرادی باشد که می‌خواهند زبان انگلیسی خود را ارتقا دهند و نیاز دارند دایره لغات تخصصی را بالا ببرند و از طرفی مترجمان نیز می‌ توانند از این کتاب برای بالابردن دامنه لغات خود استفاده کنند.

یوسف آملی در پایان افزود: برگزاری نمایشگاه کتاب در شهر آفتاب بر پیکره ارتقای دانش جامعه، به جهت شرایط نامناسب و علی الخصوص دور بودن مسیر،  خسارت هايی وارد کرده است و انشااله در سال های آتی این مشکلات مرتفع گردیده و به مبحث آموزش و ترویج فرهنگ کتابخوانی توجه بیشتری شود.