مبارزه بی امان با تروریسم تکفیری با ریخته شدن خون های پاک شتاب مضاعفی می گیرد

به گزارش پایگاه خبری کمال نیوز، مدیرعامل شرکت تعاونی ایثارگران آمل به مناسبت عروج ملکوتی شهدای مدافع حرم و شهادت پاسدار مدافع حرم رضا حاجی زاده پیامی صادر کرده است که متن آن بدین شرح می باشد:

بسم رب الشهدا و الصدیقین

  زینب این بار خودش کرب وبلایی دارد 

                                                                                                                              
    دشنه و راس نی و تشت طلایی دارد


بازماندگان معظم  مدافع حرم اهل بیت (ع) شهید رضا حاجی زاده  

سلام علیکم

شهادت، شاخص ترین راه برای رسیدن  وصال به معبود الهی  می باشد.  شهدا راست قامتان مروج فرهنگ ایثار ، شهادت و مقاومت هستند و در آسمان خداوند ستارگان درخشانی هستند که با آنها می‌شود راه را پیدا کرد. با عبور از این گذرگاه برای همیشه تاریخ، جاویدان خواهند ماند. و عزت و سربلندی را برای ملت شریف ایران به جای می‌گذارند.

عروج آسمانی و حماسه ساز همیشه زنده ی تاریخ  پاسدار رشید اسلام  شهید رضا حاجی زاده  که خلعت سرخ شهادت بر تن نمود را ارج می نهیم. بی شک مبارزه بی امان با تروریسم تکفیری و استکبار جهانی  با ریخته شدن این خون‌های پاک ،شتابی مضاعف خواهد گرفت. به فرموده  خمینی کبیر، قرن آینده، قرن اسلام است اسلام ابر قدرت ها را به خاک مذلت در خواهد آورد.

اینجانب به نمایندگی از شرکت ایثارگران و سهامداران گرامی ، شهادت این  دلیرمرد عرصه ایثار و جهاد را به محضر بقیه الله اعظم امام زمان(عج)، رهبری معظم انقلاب اسلامی(مدظله)، خانواده آن شهید بزرگوار و خانواده های معظم شهداء،جانبازان و ایثارگران  شهرستان شهید پرور هزار سنگر آمل تسلیت عرض می نمایم و امید آن دارم خون پاک این سر به فلک کشیدگان مسیر پیروزی اسلام و مسلمین را روشن تر نماید و درخت تنومند عشق به اهل بیت(ع) را پر ثمر تر نماید. ، علو درجات این شهید بزرگوار را از درگاه الهی مسئلت دارم.


با احترام فائقه

سیدمجتبی هاشمی

مدیر عامل شرکت ایثارگران شهرستان آمل