برکت خون شهدای مدافع حرم زمینه نابودی داعش را فراهم می کند

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال نیوز، حجت الاسلام حسن محمودی، رییس دفتر آیت الله جوادی در آمل در دیدار با خانواده شهید مدافع حرم رضا حاجی زاده با بیان این که شهدا از مقام ارزنده و والایی برخوردار هستند، گفت: قرآن کریم درباره شهدا می فرماید که در نزد خداوند متعال روزی می خورند.

وی تصریح کرد: شهدا نه تنها نابود نشده بلکه از حیات برتری نیز برخوردار هستند و از حیات طوبی و روزی خاص و رزق حسن بهره مند می شوند.

استاد حوزه و دانشگاه خاطرنشان کرد: شهدا با نثار جان های پاک خود نزد جانان منزل کرده و به مراتب ارزنده و گرانقدری دست پیدا می کنند که بسیار ارزشمند است.

حجت الاسلام محمودی با بیان این که شهید نگاه به وجه الله که همان جمال حضرت حق است می کند، گفت: در نخستین مرحله از حیات طوبی و رزق حسن، حق تعالی با جمال خویش بر شهید جلوه کرده و او را غرق در رحمت خود می کند.

رییس دفتر آیت الله جوادی در آمل تصریح کرد: همان طوری که خون حضرت سرور و سالار شهیدان امام حسین(ع)، یزید و یزیدیان را محو و نابود کرد و باطل را از بین برد برکت خون شهدای مدافع حرم اهل بیت(ع) نیز داعش و داعشیان را از صفحه روزگار محو و نابود خواهد کرد.

وی با بیان این که شهدا با نثار جان های پاک خود در مسیر ایثار و فداکاری قدم برداشتند، گفت: ضرورت دارد سیره نورانی این عزیزان را سرلوحه امور خود قرار داده و تلاش شایسته ای برای بهره مندی در محضر شهدای گرانقدر داشته باشیم.