مراسم بزرگداشت شهید مدافع حرم رضا حاجی زاده در آمل برگزار می شود +پوستر

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال نیوز ، احمد منفرد فرماندار ویژه آمل در جلسه ستاد بزرگداشت شهید مدافع حرم رضا حاجی زاده با اشاره به این که عطر و بوی شهادت در جای جای ایران عزیز اسلامی و استان مازندران پیچیده است گفت: با اعلام شهادت 13 کبوتر خونین  فضای استان مازندران عطرآگین شد و این یعنی احساس مسئولیت ما در قبال شهدا بیشتر شده است. 

وی افزود: کسانی که از حریم ولایت و از مرزهای ایمانی دفاع می کنند اعتقاد راسخ داریم که اگر این جانفشانی ها نبود امروز ناچار بودیم در کوچه و خیابان های شهرمان به مقابله با گروهکهای تکفیری بپردازیم.

 فرماندار ویژه آمل بیان داشت: در حالی که امروز در بین همه کشورهای منطقه نامنی فراگرفته است ایران عزیز اسلامی به برکت جانفشانی رزمندگان در جزیره ثبات و آرامش قرار دارد.

وی اشاره کرد: امنیت کشورمان مرهون و مدیون همه عزیزانی است که پاسدار حریم ولایت، امنیت و استقلال و آزادی کشور هستند که شهدای عزیز با سربلندی ایستادگی کردند و درمقابل دشمن خم نشدند.

 منفرد با بیان این که شهید رضا حاجی زاده دانشجوی مرکز علمی کاربردی فرهنگ و هنر شماره 5 آمل بودند عنوان داشت: این شهید والامقام گوی سبقت را از همه ربود و افتخار شهادت تنها برای خانواده شان نیست بلکه افتخار شهرستان، استان و کشور هستند.

وی تصریح کرد: این شهدا در مکتبی درس آموختند که استادشان حسین ابن علی است و توانست با قامت برافراشته و با تقدیم عزیزان خود درمقابل زورگویان ایستادگی کند و در تمام عالم بزرگان از این مکتب الگو و درس می گیرند.

فرماندار ویژه آمل با تاکید بر این که حضور در محضر خانواده شهید و ایستادگی و مقاوم بودن مادرشهید برای همه مسئولین درس بزرگی بود گفت: سکوت مظلومانه پدرشهید غم جانکاه ما را دو چندان کرد و صلابت مادرشهید که زینب گونه وارد مجلس شد احساس کردیم که بار ما را سبک کرده است.

منفرد افزود: مراسم بزرگداشت شهید مدافع حرم رضا حاجی زاده در روز پنجشنبه این هفته و از ساعت 10 تا 12 صبح در مصلی بزرگ قدس آمل برگزار می شود.