برگزاری جلسه شورای اداری آمل با حضور معاون سیاسی امنیتی استاندار مازندران +عکس

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال نیوز ، احمد منفرد، فرماندار ویژه آمل در جلسه شورای اداری آمل اظهارداشت: با تدبیر رهبری در سال اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل قرار داریم که باید در راستای اجرای عملی سیاست های اقتصاد مقاومتی گام های خوبی برداشته شود.

وی تصریح کرد: ضرورت دارد از شعارگرایی پرهیز کرده و اقتصاد درون گرا، برون گرا و مبتنی بر توسعه پایدار مقاومتی را به نحوی شایسته تقویت کنیم.

معاون استاندار مازندران با بیان این که باید توجه به اتمام پروژه های نیمه تمام وجود داشته باشد، گفت: استفاده از مشارکت همه جانبه مردم به خصوص در سرمایه گذاری ها باید صورت گیرد.

منفرد ادامه داد: افق روشنی در بسط روابط سیاسی، اجتماعی و اقتصادی به وجود آمده است که باید بتوانیم از حضور فعالان کشورهای خارجی در ایران استفاده کنیم.

وی با اشاره به پروژه زباله آمل تصریح کرد: طرح پروژه زباله آمل که از دو ماه قبل از عید شروع شد و یکی از شرکت های معتبر ژاپنی اجرای طرح دفاع و جمع آوری بهداشتی زباله را اجرایی می کند که تا 10 روز دیگر شاهد حضور این شرکت خواهیم بود.

فرماندار ویژه آمل افزود: برای طرح سد هراز اعتبار اجرایی آن حداقل هزار میلیارد تومان است که به پیگیری نماینده مردم آمل در مجلس قرار است با استفاده از فاینانس آن را به بهره برداری برسانیم.

منفرد تصریح کرد: طرح تعریض و بهسازی محور هراز با توجه به سفر ریاست جمهوری به مازندران قرار شد اعتبارات لازم در بودجه قرار گیرد و تخصیص پیدا کند تا این طرح با شتاب بیشتری به کار خود ادامه دهد.

وی ادامه داد: طرح بسیج همگام با کشاورز امسال در 100 روستای شهرستان اجرای می شود که با تحقق آن شاهد افزایش بهره وری خواهیم بود.

ضرورت حمایت های ویژه برای ساخت مصلی نمازجمعه دابودشت

حجت الاسلام مهدی تقی زاده، امام جمعه دابو و دشت سر با بیان این که ضرورت دارد خدمات ارزنده ای را با صداقت و درستی به مردم ارائه دهیم، گفت: کارها و خدمات ماندگاری که از سوی مدیران انجام شود برکات ارزشمندی دارد.

استاد حوزه و دانشگاه تصریح کرد: شاهد اقدام و عمل در عرصه کشاورزی هستیم که کشاورزان ما نیازمند حمایت های ویژه هستند.

وی با بیان این که حمایت از کشاورزی زمینه ای برای تحقق اقتصاد مقاومتی است، گفت: مکانیزه کردن ادوات کشاورزی امر مهمی است که باید در این عرصه گام های شایسته ای برداشته شود.

حجت الاسلام تقی زاده تصریح کرد: دو سال است از کلنگ زنی زمین ساخت مصلی نمازجمعه دابودشت می گذرد که اقدامی انجام نشده و امید داریم در این عرصه اقدام و عملی صورت گیرد.

وی افزود: در سایه اتحاد و همدلی خدمات ارزنده و شایسته ای دارد صورت می گیرد که از جمله آن افتتاح بیمارستان امام خمینی(ره) آمل است وعده زیادی از افراد جویای کار به دفاتر ائمه جمعه مراجعه می کنند و ضرورت دارد در جذب نیروها از افراد بومی استفاده شود.

تجهیز شهرهای مازندران به دوربین مراقبتی

علی یونسی، معاون سیاسی امنیتی استاندار مازندران افزود: جلسه ای با منتخبان مجلس مازندران در استانداری داشتیم و تلاش ها باید در این راستا باشد تا در جهت عزت مردم و خدمت به آنان گام برداریم.

معاون سیاسی امنیتی استاندار مازندران تصریح کرد: پست و مقام برای کسی پایدار نیست که ضرورت دارد برای مردم خدمات ارزنده ای صورت دهیم.

وی با اشاره به فعالیت های صورت گرفته در استان مازندران اظهارداشت: حدد 330 دوربین به ارزش پنج میلیارد تومان دوربین خریداری شد که هفت شهر مجهز به مراقبت نرم شدند و حکومت موظف است از شهروندان خود مراقبت کند که ضریب شاخص های امنیتی ما افزایش پیدا کرده است.

یونسی افزود: آمار غرق شدگان استان بسیار زیاد بود که در یک سال 212 نفر غرق شدند و توانستیم این آمار را 62 درصد کاهش دهیم.

معاون سیاسی امنیتی استاندار مازندران با بیان این که سه مرکز نگه داری متکدیان در استان راه اندازی شده است، گفت: متکدیانی دارند به صورت حرفه ای کار می کنند که شهروندان نباید دلسوزی برای این افراد داشته باشند.

وی افزود: پروژه هایی با 870  میلیارد تومان در سال گذشته افتتاح شده است که نشان می دهد دارد کار صورت می گیرد و امسال نیز با توجه به نام گذاری سال اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل زمینه راه اندازی قرارگاه اقتصاد مقاومتی مازندران فراهم شد.

یونسی با بیان این که نیاز است تا زمینه کاهش آمار طلاق را فراهم کنیم، گفت: طرح ملی کاهش طلاق و کاهش اعتیاد را داریم که در استان بومی سازی شده است.

گفتنی است؛ در این جلسه مدیر جهاد کشاورزی آمل و مدیر امور توزیع آب آمل به بیان گزارش پرداخته و پس از معرفی مدیران جدید از اعضای ستاد تسهیلات سفر آمل قدردانی شد.