مراسم تجلیل از کارگران نمونه و بازنشستگان مجتمع تولید گوشت مرغ زربال +عکس

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال نیوز ، کامران اصغری، مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی مازندران امروز در همایش تجلیل از کارگران نمونه و بازنشستگان مجتمع تولید گوشت مرغ زربال با اشاره به اینکه برند شرکت زربال یک برند ملی و بین المللی می باشد گفت: اگر برند شرکت زربال یک برند ملی قرار دارد به واسطه تلاش های گذشتگان و شما عزیزان می باشد.

وی با تاکید بر اینکه باید از همه ظرفیت ها و پتانسیل ها برای پیشرفت استفاده کرد افزود: امروز اگر در کشور شاهد توسعه در تمام سطوح جامعه هستیم به سبب توجه به جوانان و افراد تحصیلکرده می باشد.
مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی مازندران ادامه داد: باید در کشور فرهنگ کار و کارگری ارتقاء پیدا کند و اگر فرهنگ کار در زربال نبود هرگز به این جایگاه نمی رسید و ضرورت دارد سعی و تلاش کنیم تا نواقص را رفع کنیم.
اصغری بیان داشت: اگر دلسوزی نباشد نمی توانیم کارهای بزرگتری انجام بدهیم و برای توسعه باید به فکر نسل های آینده کشور باشیم.
وی با اشاره به اینکه توجه دولت به تقویت بخش خصوصی می باشد خاطرنشان کرد: براساس اصل ۴۴ که مورد تاکید مقام معظم رهبری می باشد بدنه دولت باید کوچک سازی شود و امسال هم سیاست دولت به سمت خصوصی سازی می باشد و اگر در واگذاری عملکرد خوبی نداشتیم بد اقدام کردیم.
اصغری تصریح کرد: در این بحران اقتصادی مهر قانون را نباید به نفع کارگر و یا کارفرما اعمال کنیم و باید جوابگو باشیم و تمام تلاش ما این است تا بین کارگر و کارفرما اختلاف بوجود نیاید که با درک، تعامل و سیاست مسائل حل شود تا به این دو مجموعه لطمه ای وارد نشود و تنظیم روابط کار وظیفه ما است.
مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی مازندران با انتقاد از افراد تحصیل کرده جویای که توان انجام کار ندارند اظهارداشت: متاسفانه نگاه فارغ التحصیلان به کار باعث لطمه به فرهنگ کار می شود و در این شرایط بحرانی اقتصادی درست کارکردن پیروزی می آورد.
اصغری با تاکید بر اینکه نگاه دولت مردمی کردن اقتصاد می باشد گفت: هدف اصلی کشور در خود اتکائی و خودکفائی می باشد که دولت امسال رقمی بالغ بر ۱۶ هزارمیلیارد را به بخش های مختلف تولیدی اختصاص داده است.
وی تاکید کرد : خوشبختانه سیاست دولت و کلان نظام حول محور فرمایشات مقام معظم رهبری که فرمودند اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل می باشد.
عنایت الله تورنگ مدیرعامل شرکت زربال با بیان اینکه همگرایی که در این شرکت وجود دارد می توانیم یکی پس از دیگری برمشکلات پیروز شویم گفت: مسائل و مشکلاتی که در بنگاههای تولیدی حاکم است شرایط خوبی نیست که متاسفانه با چالش های جدی روبرو هستیم.
وی با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری در خصوص اقتصاد مقاومتی افزود: باید شعار امسال درعینیت به تحقق برسد و همه ما وظیفه داریم در این شرایط اقتصادی مجموعه خودمان را سرپا نگهداریم واعتلا بخشیم.
مدیرعامل شرکت زربال یادآورشد: مشکل بیکاری و اشتغال جوانان در جامعه بسیار ناراحت کننده است و هر کس در جایگاهش به وظایف خوب عمل کند مشکلات حل خواهد شد.