رسانه ها مشاور خوبی برای مدیران هستند / ضرورت وجود نگاه دلسوزانه در بیان انتقادات

 

به گزارش پایگاه خبری کمال نیوز، عزت الله یوسفیان ملا، نماینده مردم آمل و لاریجان در مجلس شورای اسلامی در مراسم افتتاح پایگاه خبری تحلیلی کاسپین 24 که در مجتمع فرهنگی هنری حضرت ولی عصر(عج) اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی آمل برگزار شد اظهارداشت: قلم همان میزانی که می تواند نافع باشد و سیاست ها را جهت دهد اگر در جهت دیگر قرار گیرد زیان آور می شود.

وی تصریح کرد: رهبری معظم انقلاب می فرمایند حواس ما باید باشد که هر جا ممکن است ستون پنجم باشد و نباید حرکتی صورت گیرد تا خواست دشمنان باشد.

عضو کمیسیون برنامه بودجه مجلس افزود: وقتی قلم زده می شود خواننده مقصود نویسنده را متوجه می شود که این مطلب در چه جهتی است.

یوسفیان ملا با بیان این که خبری که با دلسوزی باشد اثرگذار است، ادامه داد: مدیری نمی تواند بگوید از من انتقاد شد و باید برخورد کنم که این امر قابل توجیه نیست اما در انتقاد نیاز است تا راه حل ها ارائه شود.

نماینده مردم آمل و لاریجان در مجلس خاطرنشان کرد: چیزی و کسی بدون ایراد نیست و همه ما اشکالاتی داریم که اگر انتقادی می نویسیم خوب است بیان شود این اقدام هم صورت گیرد بهتر می شود.

وی افزود: رسانه ها مشاور خوبی برای مدیران هستند و زمانی انتقاد ما با حسن نیت و ارائه راه حل باشد اثرگذار است که باید مسیرها نشان داده شود.

عضو کمیسیون برنامه بودجه مجلس تصریح کرد: روزنامه ها و مجلاتی در کشور بودند که ماندگار و مرجع شدند و با این که انتقاد می کردند اما توهین در آن وجود نداشته است.

یوسفیان ملا ادامه داد: رسانه ها نباید برای دل خود کار کنند و ضرورت دارد چاره اندیشی در بیان مطالب و انتقادات وجود داشته باشد که کارساز است.

وی بیان داشت: رسانه ای که در راستای بیان انتقادات و تلاش برای ارائه برنامه هایی در راستای بهبود امور تلاش می کند دلسوزانه عمل کرده و از جایگاه خوبی برخوردار است.