شرکت بیش از 1100 هنرمند آملی در جشنواره فرهنگی هنری تی تی

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال نیوز ؛محمد محمدی رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی آمل امروز در جلسه کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر آمل با اشاره به اینکه فراخوان دومین جشنواره فرهنگی و هنری  تی تی در 5 رشته قبلا اعلام گردیده  که مورد استقبال هنرمندان آملی قرارگر فت گفت: تاکنون برای شرکت در این جشنواره بیش از 1107 نفر از هنرمندان آملی شرکت کردند.

وی افزود: این جشنواره در رشته های موسیقی، تئاتر، شعر و ادب، عکس و رشته ای که نسبت به جشنواره قبلی افزوده گردیده رشته هنرهای تجسمی  می باشد و امید آن داریم با حمایت دستگاهها هر سال یک بخش یا رشته نسبت به بخش های سال گذشته افزوده تر شود.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی آمل بیان داشت: در جشنواره موسیقی تمام بزرگان موسیقی با گروه خودشان حضور فعال دارند.

وی با بیان اینکه ایجاد شور و نشاط در میان مردم و هنرمندان از مهم ‌ترین اهداف این جشنواره محسوب می‌شود، گفت: هزینه برگزاری بسیاری از کنسرت‌های موسیقی بسیار زیاد بود اما امروز تلاش کردیم با برگزاری جشنواره تی‌ تی مردم از موسیقی هنرمندان آملی به صورت رایگان بهره‌ مند شوند.

محمدی در ادامه در خصوص زمان برگزاری این جشنواره اظهارداشت: شروع این جشنواره از 20 اردیبهشت (همزمان با اول ماه مبارک شعبان) و اختتامیه آن بیست و هشتم اردیبهشت در تالار اریکه آریایی برگزار می باشد.

وی اشاره کرد: امسال حضور جوانان در 5 رشته جشنواره بسیار چشمگیر بود که در بخش عکاسی 600 اثر به جشنواره ارسال شد.

وی تصریح کرد  تمام اثرهای رسیده به جشنواره توسط داوران در دست بررسی می باشد که امیدواریم بتوانیم جشنواره امسال را نسبت به سال گذشته پربارتر و بهتر برگزار کنیم.

رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی آمل اشاره کرد: حامی اصلی جشنواره شورای اسلامی شهر و شهرداری آمل می باشد که در دومین جشنواره از هیچ اسپانسری درخواست کمک نشده است و امید داریم با این حمایت ها در جهت ارتقای فرهنگ شهروندی گام برداریم.

 فردوس قربانی نایب رییس کمیسیون فرهنگی شورای شهر آمل گفت: تمام اعضای شورا در برپایی این جشنواره و برنامه های فرهنگی نگاه ویژه ای دارند.

  و افزود: آمل پایلوت فرهنگی و هنری مازندران محسوب می ‌شود و این جشنواره می ‌تواند بزرگ‌ترین رویداد فرهنگی مازندران باشد.

نایب رییس کمیسیون فرهنگی شورای شهر آمل ادامه داد: رشد اقتصادی به گفته رهبر انقلاب بدون رشد فرهنگی میسر نمی‌شود و ضرورت دارد در نظام اسلامی فرهنگی کار کنیم.