صندوق حمایت از ورزشکاران آمل تشکیل می شود / انتقاد از وقفه برگزاری جلسات شورای هماهنگی ورزش

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال نیوز ؛ ناصر نصری، رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان آمل در جلسه کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر آمل با قدردانی از تلاش و حمایت های شورای شهر و شهرداری آمل از ورزشکاران گفت: برای تشویق ورزشکاران آملی در تمام سطوح ورزشی ستادی با حضور همه مسئولین و پیشکسوتان تشکیل شود.

وی افزود: برای پیگیری این مراسم دبیرخانه ستاد تجلیل در اداره ورزش و جوانان راه اندازی خواهد شد تا بتوانیم از کلیه مدال آوران سالهای 92 تا 94 تجلیلی درخور مقام این عزیزان داشته باشیم.

رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان آمل بیان داشت: تاکنون 30 نفر از مدال آوران و نخبگان علمی ورزشی شناسایی شدند و این حرکت بسیار ارزشمند و به عنوان یک الگو برای جوانان خواهد بود.

 نصری یادآورشد: متاسفانه شورای هماهنگی ورزش شهرستان آمل نزدیک به دو سال و نیم است که هنوز تشکیل نشده است و ورزشکاران نیازمند حمایت هستند.

 وی با بیان این که توجه به جوانان در جلوگیری از رشد بی رویه طلاق و اعتیاد تاثیر گذار می باشد عنوان داشت: عدم توجه به جوانان بیکاری و هزاران مشکلات راد ر جامعه بوجود خواهد آورد که حل آن بسیار مشکل خواهد بود.

وی اظهارداشت: برای حمایت از ورزشکاران صندوق حمایت از ورزشکاران تشکیل خواهد شد تا بتوانیم با شناسایی همه ظرفیت ها در جهت حل مشکلات ورزشکاران تلاش کنیم.

خسرو ابراهیم زاده عضو شورای اسلامی شهرآمل با انتقاد از اینکه همیشه برای برگزاری مراسم تجلیل دچار مشکل هستیم گفت: مگر مملکت چند قانون دارد که شهرداری های دیگر استان براحتی مراسمات بزرگ  برگزارمی کنند ولی شهرداری آمل اگر اجرا کند باید به سازمان بازرسی جواب دهد.

وی تاکید کرد: یکی از وظایف شهرداری ها ایجاد برنامه شاد فرهنگی و ورزشی در بین مردم می باشد و همانطوریکه در حوزه های عمرانی و زیباسازی تلاش می کنیم در حوزه فرهنگی هم باید تلاش کنیم.

عضو شورای اسلامی شهرآمل بیان داشت: همه ساله در بودجه شهرداری مراسم تجلیل از ورزشکاران مصوب می شود و الان نزدیک به دو سال است که هنوز نتوانستیم به بهانه سازمان بازرسی این برنامه را اجرایی کنیم .

ابراهیم زاده گفت: با این کار ورزشکاران نسبت به شورا و شهرداری بدبین می شوند.