کشف حشيش از 2 سوداگر مرگ در شهرستان آمل

 

فرمانده انتظامي شهرستان آمل، از کشف بيش از يک کيلوگرم حشيش از دو سوداگر مرگ خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری کمال نیوز، سرهنگ ولي الله گنجيان مقدم گفت: ماموران عمليات ويژه پليس مبارزه با موادمخدر اين فرماندهي با انجام اقدامات اطلاعاتي دوعامل تهيه و توزيع مواد مخدر را در سطح شهرستان شناسايي کردند.

وي افزود: ماموران با تشديد اقدامات اطلاعاتي متهمان به نام هاي " اميرحسين- ع " و " مجيد- ه " را که قصد خريد و فروش مواد مخدر  داشته اند، را با هماهنگي قضايي مورد تعقيب ومراقبت قرار دادند.

فرمانده انتظامي شهرستان آمل، افزود: ماموران در ادامه تحقيقات دريافتند، متهمان در پوشش واحد هاي صنفي اقدام به خريد و فروش مواد مخدر مي کنند.

وی تصريح کرد: ماموران در يک عمليات پليسي غافلگيرانه واحد هاي صنفي که متصدي آن را متهمان پرونده داشته اند، مورد بازرسي قرار دادند و در نتيجه موفق شدند، بيش از يک کيلوگرم مواد مخدر از نوع حشيش کشف کنند.

فرمانده انتظامي شهرستان آمل از دستگيري متهمان اين پرونده خبر دادو افزود:متهمان در بازجويي هاي فني پليس به بزه انتسابي اعتراف کردند و پس از تشکيل پرونده براي سير مراحل قانوني تحويل مرجع قضايي شدند.

سرهنگ گنجيان در پايان ضمن اشاره به برخورد قاطع و قانوني پليس با سوداگران مرگ از مردم خواست: در صورت مشاهده هرگونه فعاليت قاچاقچيان و توزيع کنندگان مواد مخدر مراتب را سريعاً به پليس110 اعلام کنند.