تشریح جزییات کشف جسد سه مرد از زبان فرمانده انتظامی آمل

 

جسد سه مرد در منطقه قلعه گردن الیمستاق واقع در منطقه چلاو شهرستان آمل کشف شد.

به گزارش پایگاه خبری کمال نیوز، فرمانده انتظامی شهرستان آمل در رابطه با اين خبر گفت: در روز گذشته مفقودي سه مرد به مرکز فوريت هاي پليسي 110 اعلام شد و تحقيقات پليس براي يافتن افراد مفقود شده آغاز شد.

سرهنگ ولی الله گنجیان مقدم اظهار داشت: با پيگيري هاي پليس و راهنمائی برادر احدی از فقدانی ها  که اعلام کرده بود نامبردگان با تجهیزات گنج یابی از محل خارج شده اند ، کاشف به عمل آمد که نامبردگان به منطقه الیمستاق رفته اند که مأموران پلیس معیت سازمان امداد رسان به محل اعزام شدند.

وی گفت: با حضور پليس و مامورین امداد و نجات در محل، اجساد بی جان سه نفر مرد دو نفر میانسال که از بازنشستگان و یک نفر جوان در داخل چاهی احتمالا تازه حفاری شده به عمق هشت متری کشف شد.

فرمانده انتظامی شهرستان آمل افزود: با تلاش پليس و نيروهاي آتش نشاني و هلال احمر اجساد از چاه بیرون کشیده و جهت اقدامات قضائی و قانونی به پزشکی قانونی هدایت شدند.

سرهنگ"گنجیان مقدم " تصريح کرد: طبق بررسی های انجام شده و برابر شواهد موجود و گزارش اولیه دریافتی و نیز کشف تجهیزات از قبیل دستگاه گنج یابی و حفاری و موتور برق وقوع هرگونه بزهی غیر متصور و اظهارات برخی اشخاص در رسانه ها غیر کارشناسی میباشد.