تقدیر فرماندهی سپاه ناحیه آمل از مدیر آموزش وپرورش آمل +عکس

 به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال نیوز ،همزمان با هفته معلم و گرامیداشت استاد شهید مطهری و روز عقیدتی در سپاه مراسمی با حضور فرماندهی سپاه ناحیه آمل ، مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه آمل، مدیر آموزش و پرورش آمل و دیگر مهمانان در حسینیه ثارالله سپاه آمل برگزار شد.

حمید محمدنسب مدیر آموزش و پرورش آمل با اشاره به جایگاه آموزش و پرورش در جامعه گفت: آموزش و پرورش اصلی‌ ترین، اساسی ‌ترین و بهترین مکان ترویج فرهنگ اسلام و انقلاب اسلامی است.

وی اظهار داشت: سپاه با حضور فعال در آموزش و پرورش توانست به بهترین نحو در گسترش فرهنگ اسلامی و انقلابی در کنار آموزش و پرورش ایفای نقش کند.

مدیر آموزش و پرورش آمل بیان داشت: فرهنگیان و دانش‌آموزان همواره علاقه خود به اسلام و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را نشان داده‌ اند.

محمدنسب بیان داشت: در گذشته با حضور گسترده در میادین نبرد حق علیه باطل و در حال حاضر با شرکت فعال در راهیان نور، حلقه‌های صالحین، همایش‌های بصیرت و اردوهای مانوری سپاه این علاقه را بیان می ‌دارد.

وی ادامه داد: هزینه در امور فرهنگی و تربیتی، جذب نیرو و حفظ آن‌ها، سرمایه‌ گذاری مفید و پرفایده است.

مدیر آموزش و پرورش آمل تصریح کرد: دشمنان انقلاب اسلامی هرگز از حمله به نظام مقدس، دست بر نداشته و بر نخواهند داشت و آموزش و پرورش بهترین و قوی‌ ترین سنگر دفاع از ارزش‌های انقلاب اسلامی در تهاجم فرهنگی است.

ﻣﺤﻤﺪﻧﺴﺐ ﺑﺎ ﺑﯿﺎن اهمیت اردوهای راهیان ﻧﻮر اذﻋﺎن داﺷﺖ: اﻧﻘﻼب اﺳﻼﻣﯽ ﻣﺎ ﺣﺎﺻﻞ ﺧﻮن شهیدان ﮔﺮاﻧﻘﺪراﺳﺖ و ﺑﺎﯾﺪ ﺟﻮاﻧﺎن و ﻧﻮﺟﻮاﻧﺎن ﺑﻌﻨﻮان رهروان راه شهدا در اﯾﻦ ﻣﺴﯿﺮ روﺷﻦ ﺣﺮﮐﺖ ﮐرﺪه و ﻓﺮﻣﺎن ﻣﻘﺎم ﻣﻌﻈﻢ رهبری را در ﺗﻮﻟﯿﺪ ﻋﻠﻢ و نهضت ﻧﺮم اﻓﺰاری ﺑﻪ ﺧﻮﺑﯽ ﻋﻤﻠﯿﺎﺗﯽ ﻧﻤﺎﯾﯿﺪ.

وی اﻓﺰود: ﺑﺮای آﻧﻜﻪ ﺑﺘﻮاﻧﯿﻢ شهدا را اﻟﮕﻮی ﺧﻮد ﻗﺮار دهیم ﺑﺎﻳﺪ ﺑﺎ زﻧﺪگی ﻧﺎﻣﻪ شهدا و وﺻﯿﺖ ﻧﺎﻣﻪ های آنها ﻣﺎﻧﻮس ﺑﺎﺷﯿﻢ و زﻧﺪگی آﻧﺎن را ﻣﻄﺎﻟﻌﻪ  ﻛﻨﯿﻢ.

محمدنسب با اشاره به این که بهره گیری از رهنمودهای ولایت فقیه نظام اسلامی را در مسیر تعالی قرار می دهد بیان داشت: ضرورت دارد همه ما در مسیر تحقق منویات مقام معظم رهبری کوشا بوده و تلاش شایسته ای داشته باشیم.

وی خاطرنشان کرد: امروز دشمنان با بهره گیری از تهاجم فرهنگی به دنبال تحقق خواسته های خود هستند و تلاش می کنند به خواسته های مورد نظرشان برسند.

مدیر آموزش و پرورش آمل ادامه داد: تهاجم فرهنگی دشمنان با هدف تضعیف دین محوری صورت می گیرد که باید هوشیار بوده و توجه شایسته ای داشته باشیم.

محمدنسب با بیان این که دستگاه تعلیم و تربیت تلاش دارد برای ترویج اندیشه های ناب دینی گام بردارد، گفت: باید از این ظرفیت عظیم در مسیر ترویج بصیرت دینی دانش آموزان استفاده شود.

وی گفت: تعامل و همکاری بسیار خوبی بین آموزش و پرورش و سپاه وجود دارد که تاکنون نتایج مهمی را به دنبال داشته است.

مدیر آموزش و پرورش آمل با تأکید بر برگزاری نشست های مشترک بین مسوولین آموزش و پرورش و سپاه، افزود: استمرار این نشست ها باعث تقویت همکاری ها و تحقق اهداف مورد نظر خواهد شد.

در این مراسم به پاس تلاش های حمید محمدنسب مدیر آموزش و پرورش آمل با مجموعه سپاه در اجرای برنامه های راهبردی، لوح تقدیری از سوی فرماندهی سپاه ناحیه آمل به ایشان اهدا شد.