برگزاری سالگرد سردار شهید علی امانی با حضور دادستان مرکز مازندران در آمل +عکس

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال نیوز ، حجت الاسلام اسدالله جعفری، دادستان مرکز مازندران در مراسم سالگرد سردار شهید علی امانی که در روستای هندوکلا از توابع بخش دشت سر آمل برگزار شد با بیان این که تبیین گفتمان امام و رهبری باید صورت گیرد، بیان داشت: یکی از راه های تحقق اهداف شهدا و گفتمان انقلاب در تقویت ابعاد اقتصادی است.

وی تصریح کرد: اگر نظام اسلامی می خواهد در برابر تحریم و تهدید دشمنان ایستادگی کرده و عزتمندانه زندگی کند باید وابستگی را کنار بگذارد که تجربه نشان می دهد اگر وابسته به دیگران باشیم در اختیار آنان قرار داریم.

حجت الاسلام جعفری افزود: ضرورت دارد انقلاب اسلامی به توانمندی رسیده و مردم ما روی پای خود بیاستند.

دادستان مرکز مازندران خاطرنشان کرد: قرآن کریم می فرماید باید از نظر دفاعی و نظامی خودتان را آماده نگه دارید که باید حفظ آمادگی کامل خود را داشته باشیم و رزمندگان ما در دوران دفاع مقدس هوشیاری لازم را داشتند.

وی با بیان این که وقتی دشمنان برای حفظ منافع خود هجمه وارد می کنند باید آماده باشیم، ادامه داد: بیشترین جنگ ها از صد سال گذشته در منطقه خاورمیانه دارد صورت می گیرد که باید آمادگی کامل داشته باشیم و این آمادگی به معنای جنگ طلب بودن نیست که به همین منظور در دفاع از حریم اهل بیت معصومین(ع) حضور داریم.

حجت الاسلام جعفری افزود: عده ای به دنبال تشکیک و شیطنت در داخل کشور هستند و هنر آن ها خالی کردن دل های مردم است.

دادستان مرکز مازندران تصریح کرد: از نظر اقتصادی، توانمندی نظامی و فرهنگی باید خود را تقویت کنیم که قرآن کریم به این امور مهم اشاره دارد.

وی ادامه داد: تمام شهدای ما به عفاف و حجاب اشاره کرده و اگر می خواهیم آرمان شهدا را محقق کنیم باید امربه معروف و نهی از منکر را به نحوی شایسته اجرایی کنیم.

حجت الاسلام جعفری با بیان این که باید آداب اسلامی و آموزه های دینی را ترویج دهیم، گفت: امروز در برابر تهدیدات نرم دشمنان باید گسترش فرهنگ عفاف و حجاب و جهاد و شهادت را داشته باشیم.

دادستان مرکز مازندران با اشاره به این که دشمنان با برنامه ها و شبکه های اجتماعی مختلف به دنبال تضعیف فرهنگ جامعه هستند، بیان داشت: ضرورت دارد از نسل جوان خود مراقبت کنیم و نگذاریم دشمنان بر روی آنان اثرگذاری داشته باشند.

وی با بیان این که وادادگی و انفعال دشمنان را جری تر می کند، افزود: اگر عزت و اقتدار نظام اسلامی را می خواهیم باید در راستای بهره گیری از رهنمودهای مقام معظم رهبری کوشا باشیم.