سرپرست جدید حراست شهرداری آمل منصوب شد

 
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال نیوز ، در حکمی از سوی شهردار آمل ، روح اله رستگاری به سمت سرپرست جدید حراست شهرداری آمل منصوب شد .
 در مراسم معارفه سرپرست جدید حراست شهرداری آمل که با حضور شهردار آمل ، مسئولین حراست استانداری برگزار شد احمد امیرسلیمانی شهردار آمل ، ضمن قدردانی از خدمات ارزنده مهدی میرزاپور مسئول قبلی حراست این شهرداری گفت : خوشبختانه در مجموعه شهرداری و سازمان های وابسته کارها بصورت روان و بدون دغدغه انجام می شود و با توجه به حجم ریالی گسترده شهرداری و سازمان های وابسته نظارت هرچه بیشتر را می طلبد .
وی افزود : سرپرست جدید حراست شهرداری باید با برنامه ریزی دقیق و ارتباط با مدیران سازمان ها و مسئولین واحدهای شهرداری راه های نفوذ و سوء استفاده را شناسایی و برخورد نماید .
شهردار آمل اظهار داشت : یکی از اهداف اصلی شهرداری پرورش مدیران توانمند و حفظ و صیانت از جایگاه رفیع این مدیران می باشد .
احمد امیرسلیمانی بیان داشت : شهرداری یک نهاد خدماتی و تاثیرگذار در معادلات شهری است که در زیرذره بین دستگاه های نظارتی می باشد .
وی با تاکید بر اینکه سرپرست جدید حراست شهرداری از همه ابزارهای موجود و تعامل با همه دستگاه ها خصوصاً استفاده از تجارب مهدی میرزاپور مسئول سابق حراست شهرداری برای تحقق اهداف مجموعه ، بهره برداری کند .
شهردار آمل با اشاره به توان مدیریتی مهدی میرزاپور بیان کرد : حداقل دو پست مهم در شهرداری و سازمان های وابسته به ایشان پیشنهاد شد ، که ایشان تمایل به ادامه فعالیت در حوزه امور شهداء و ایثارگران شهرداری را داشتند .
در پایان این مراسم از مهدی میرزاپور مسئول سابق حراست شهرداری آمل با اهداء لوحی تجلیل بعمل آمد .
گفتنی است روح اله رستگاری پیش از آن مسئولیت حراست سازمان آتش نشانی شهرداری آمل را به عهده داشت .