شوراها یکی از اصول مترقی قانون اساسی است / اعلام آمادگی جهت همیاری و همکاری با شوراها

به گزارش پایگاه خبری کمال نیوز، حجت الاسلام مهدی تقی زاده امام جمعه دابو و دشت سر در پیامی فرارسیدن روز شوراها را گرامی داشت که متن این پیام بدین شرح است:

بسم ا... الرحمن الرحیم نهم اردیبهشت ماه در تقویم نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران به عنوان روز شوراها نام گذاری شده است که این نامگذاری فرصتی است مناسب تا تلاش شبانه روزی اعضاء محترم شوراهای اسلامی شهر و روستاها را صمیمانه گرامی داشته و برای این تلاشگران عرصه های اجتماعی و مردمی از درگاه نورافشان احدیت طلب توفیق و بهروزی نماییم.

پر پیداست که اصل شوراها یکی از اصول مترقی و روشن قانون اساسی است که منبعث از آیات نورانی قرآن و احادیث آفتابسان پیامبر اعظم(ص) و اهل بیت عصمت و طهارت و سرچشمه های زلال آموزه های دینی ماست که به یمن استقرار نظام مقدس جمهوری اسلامی جامه عمل پوشیده و امروزه هزاران نفر در کسوت مقدس این سمت اجتماعی به رتق و فتق امور مردم در جای جای میهن عزیز اسلامی مشغولند و کارنامه ا ی درخشان را در فرادید ما قرار داده اند.

اینجانب یکبار دیگر ضمن عرض تبریک روز شوراها،امیدمندم شاهد شکوفایی روز افزون خواهران و برادران عزیزم در شوراهای مختلف شهرستان آمل بزرگ باشم و آمادگی خود را جهت همیاری و همکاری با شما بزرگواران شورا مجدانه اعلام می دارم.پیوسته موفق و موید باشید.