خوش بینی و اعتماد به آمریکا فایده ای ندارد / ضرورت مصون سازی فرهنگی

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال نیوز، حجت الاسلام محمدعلی رحمانی آملی، امام جمعه آمل امروز در خطبه های نمازجمعه آمل با بیان این که هر میزان تقوای بیشتری داشته باشیم در مسیر تعالی قرار گرفته و دیگران هم به ما اعتماد دارند، گفت: تقوامحوری برکات و دستاوردهای ارزنده ای دارد که می توانیم در مسیر رضایت پروردگار متعال قدم برداریم.

عضو شورای حوزه علمیه مازندران با اشاره به این که امام علی(ع) از مقام ارزنده و والایی برخوردار است که نمی توانیم به عظمت این امام همام پی ببریم، افزود: امام علی(ع) در اوج مراتب قرار دارد و تنها به اندازه خودمان این امام بزرگوار را می شناسیم.

وی با بیان این که مراسم معنوی اعتکاف فرصتی برای راز و نیاز با حضرت حق است، بیان داشت: با وجود هجمه هایی که دشمنان وارد می کنند شاهد حضور گسترده جوانان در مراسم اعتکاف هستیم.

امام جمعه آمل خاطرنشان کرد: اعتکاف رنگ سیاسی، معنوی و اجتماعی به خود گرفته است و سمت و سوی جوانان ما را نشان می دهد که حضور پرشور و گسترده ای در این مراسم گرانقدر دارند.

حجت الاسلام رحمانی آملی خاطرنشان کرد: ضرورت دارد در راستای گسترش برنامه های اعتکاف تلاش کرده و اهتمام شایسته ای برای برگزاری شایسته و باشکوه این مراسم معنوی وجود داشته باشد.

عضو شورای حوزه علمیه مازندران با بیان این که خوش بینی و اعتماد به آمریکا فایده ای ندارد، گفت: آمریکا دشمن ما است و هیچ زمانی نمی توانیم به آنان اعتماد کنیم.

وی ادامه داد: هیج وقتی نمی توانیم به این طالبان منفعت و زودمداران چشم امید داشته باشیم که همواره به دنبال تلاش برای مقابله با نظام اسلامی هستند.

امام جمعه آمل خاطرنشان کرد: حاکمان منطقه مطیع ایادی استکباری هستند و تلاش دارند دستورات و سیاست های آنان را عملیاتی کنند.

وی با بیان این که هر فرد و گروهی برخلاف تدابیر رهبری گام بردارد به ضرر کل نظام اسلامی است، گفت: اگر به رهنمودهای مقام معظم رهبری عمل نکنیم در مسیر شکست قرار می گیریم که نیاز است تا عمل کننده به سخنان راهگشای رهبری انقلاب باشیم.

حجت الاسلام رحمانی آملی بر خدمت شایسته به مردم تاکید کرد و بیان داشت: مدیران از همه ظرفیت ها برای خدمت به مردم و رفع مسائل و مشکلات آنان استفاده کرده و عنایت شایسته ای در این راستا داشته باشند.

عضو شورای حوزه علمیه مازندران تصریح کرد: مصون سازی فرهنگی امری مهم و اساسی است که رهبری معظم انقلاب بر آن توجه ویژه دارند و نباید اردوهای مختلط و کنسرت های آنچنانی وجود داشته باشد و بدانیم همه ما تکلیف داریم.