رسانه های باج خواه به جایی نمی رسند / شهرداری مديران سخت كوش می خواهد نه آدمهای حاشيه ساز

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال نیوز ، احمد اميرسليماني شهردار آمل درمراسم تجليل از بانوان شاغل در شوراي اسلامي شهر ، شهرداري آمل و سازمان هاي وابسته بمناسبت روز زن با اشاره به اینکه زن يكي از اركان مهم و موثر در هر جامعه اي است اظهار داشت : در ايران اسلامي زنان توانستند خوب حقانيت و علم آموزي خود را به منصه ي ظهور برسانند و جدا از بيان توانمندي خود به جهان بگويند كه اسلام براي زن ، قدرت ، استقلال و شرافت به همراه دارد

وي گفت : در سال 94 با مشكلات اقتصادي عديده روبرو بوده ايم كه با عنايت خداوند توانستيم پروژه هايي كه مدنظر بود را با كمك و همت شما بانوان محترم كه در نقاط مختلف شهرداري و سازمانها ي وابسته حضور داريد به اتمام برسانيم و در پايان سال بتوانيم هم حقوق و مزايا همه عزيزان خصوصا كارگران عزيز را پرداخت نمائيم كه شرمنده اين قشر شريف نباشيم .

شهردار آمل با بيان اينكه در سالهاي اخير توانستيم پروژه هاي بزرگ عمراني را در تاريخ بعد از انقلاب در اين شهر به ثبت برسانيم اظهار كرد : اين همه خدمت بخاطر همت ، صداقت ، پشتكار مديران جوان و بي ادعاي مجموعه شهرداري بوده است كه با پرهيز از سياسي كاري و بدون اتصال به هيچ جناحي تلاش كردند و توانستيم ارمغان و دستاورد هاي خوبي را براي شهر هزارسنگر آمل داشته باشيم . شهري كه زادگاه همه ماست و افتخار مي كنيم به قطعه ، قطعه اين پهنه زيبا .

اميرسليماني گفت : كار مجموعه و مديران مجموعه بسيار سخت است و ما با حجمه رسانه اي شديدي روبرو هستيم و متاسفانه بعضي از رسانه هاي باج خواه كه ادعاي مديريت در مجموعه هاي شهرداري را داشتن كه با تدبير بعضي از اعضاي شوراي شهر و اراده شهرداري ناكام ماندن حجوياتي را درون رسانه ها مي نويسند كه به هيچ جايي هم نمي رسد  اين آقايان دنبال فرصتي بودند كه بتوانند در مجموعه جايگاهي را براي خودشان پيدا كنند .

وي افزود : شهرداري مديران سخت كوش و سرسخت را مي خواهد نه آدمهاي وراج و حاشيه ساز ، ما توانستيم اين آدمهاي حاشيه ساز را از ميدان بيرون كنيم و اين افراد حاشيه ساز هم بي كار نخواهند نشست . مجموعه هم بايد هوشيارانه عمل كند .

شهردار آمل افتخار ما اين است كه در اين پنج سال كارهاي بزرگي صورت گرفته گفت : بيش از 500 ميليارد تومان بيت المال در دستمان بود كه هيچ فردي نمي تواند در سندي از اسنادهاي مالي و پروژه هاي پيمانكاري ورود پيدا كند كه در اين پروژه ها زدوبند يا بريز و بپاشي وجود داشته است و اين افتخار ماست و همه جا هم با صداي بلند اعلام مي كنيم .

احمد اميرسليماني تاكيد كرد : هر شخصي اگر در مجموعه بتواند موردي از تخلف آشكار و مهندسي شده در مجموعه را بياورد و نشان بدهد ما هم استقبال مي كنيم و با آن فرد خاطي هم برخورد خواهيم كرد .

وي با اشاره به اينكه مديران بيدار باشند وهوشيارانه عمل كنند و نگذاريم آبروي جمع كرده به واسطه همت و غيرت عزيزان همكار به راحتي ناديده گرفته بشود و مورد حجمه واقعه بشويم.

امير سليماني شهردار آمل اظهار كرد ما در سال گذشته دوران پرفراز و نشيبي را داشته ايم . شهرداري معدل سني مديرانش يك معدل سني جوان بود كه البته امروزه خيلي از دوستان به پختگي رسيدند و اميدواريم از همين مجموعه مديران خوبي

جهت خدمت تحويل نظام دهيم .

شهردار آمل ضمن قدرداني از فرمانداران سابق ، امام جمعه شهرستان آمل ، نماينده مردم شريف آمل در مجلس ، فرماندهان نظامي و انتظامي ، رياست اداره اطلاعات و دستگاه هاي امنيتي كه در اين راه حمايت كردند تقدير و تشكر بعمل آورد و افزود : كار مديريت شهري كار تيمي است و همه دست به دست هم دادند ، حمايت و راهنمايي كردند  تا اين اتفاقات بسيار مهم و تاثيرگذار رقم خورد .

وي با بيان اينكه شهرداري يك نهاد خدماتي است اظهار داشت : ما پرهيز مي كنيم از سياسي كاري و سياسي بازي و تمام تلاش خود را براي برآورده كردن نياز هاي شهر بكار خواهيم گرفت .

احمد اميرسليماني در پايان از تمامي مديران و همكاران خواست تعصب و غيرت سازماني داشته باشند و اگر در جامعه افرادي با بي انصافي دارند درباره مجموعه قضاوت مي كنند وظيفه دارند حقايق را بازگو كنند و همه دوستان همبستگي و همدلي را حفظ كنند شعار مقام معظم رهبري در سال 94 همدلي و همزباني براي همه ادوار است و مصرف يكساله نداشته است و اين همدلي و همزباني را در خانواده بزرگ شهرداري بايد داشته باشيم و سال 95 آرزوي سالي خوش و پر از موفقيت براي همه از درگاه خداوند منان خواستارم و بتوانيم همه گوش بفرمان رهبر انقلاب اسلامي در ريل نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران حركت و خدمت كنيم .

مهندس اسداله تورنگ رئيس شوراي اسلامي شهر آمل گفت : در سالي كه گذشت با تلاش و همدلي تمامي شما كارها و پروژه هاي بسيار مهم وخوبي اتفاق افتاد  والحمدا... شهردار پرتلاش  و مديران بسيار خوبي در مجموعه و سازمان هاي شهرداري هستند كه كارهاي شهرداري  را به نحو احسن دارند پيش مي برند .

وي افزود : شما بانوان هم در سنگر خانه و خانواده و هم در سنگر كار براي مردم شهر تلاش مي كنيد و اين مسئوليت سنگين را به دوش مي كشيد كه اين بسيار كار با ارزش و با اهميتي مي باشد .

رئيس شوراي اسلامي شهر آمل گفت : زن يكي از عوامل مهم و محور خانواده است . شما هم به اقتصاد خانواده و هم در عرصه كار به مردم شهرتان خدمت مي كنيد و شوراي شهر و شهرداري تا جايي كه در توان دارد براي رفاه و حمايت از شما از هيچ كاري دريغ نمي نمايد .

مهندس فردوس قرباني عضو شوراي اسلامي شهر آمل در اين مراسم ضمن تبريك روز زن به بانوان شاغل در مجموعه اظهار داشت : خوشحاليم در مجموعه شهرداري و سازمان ها حضور پر رنگ شما بانوان را مي بينيم كه هر كدام شما در هر جايي كه هستيد مسئوليتهاي متعددي را به عهده داريد و به بهترين نحو و با كمترين خطا كارها را پيش مي بريد .

وي گفت : خانم ها مسئوليت پذيري بيشتري دارند و خوشبختانه در طي اين سالهاي اخيير كارها را به نحو احسن انجام داده و هيچگونه اشتباهي از سوي بانوان صورت نگرفته است .

قرباني با بيان اينكه مي دانيم خانمها در هر جايي كه هستند مي توانند به بهترين نحو به وظايفشان عمل كنند افزود : ما در جمع بانوان شاغل در شهرداري و سازمان ها بانواني داريم كه در رشته هاي مختلف هنري ، ورزشي ، فرهنگي و علمي مقا مهاي  زيادي كسب كردند كه باعث افتخار اين مجموعه مي باشند .

ت