70 معلم منتخب و نمونه تجلیل می شوند

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال نیوز ، در آستانه گرامیداشت سالروز شهادت استاد مطهری و هفته معلم، جلسه کمیته برنامه ریزی در فرمانداری ویژه آمل برگزار شد.

احمد منفرد فرماندار ویژه شهرستان آمل با اشاره به پیام نوروزی مقام معظم رهبری گفت: دستورالعمل اقتصاد مقاومتی توسط مقام معظم رهبری در سالهای گذشته ابلاغ شد و امسال باید اقدام و عمل شود.

 وی افزود: اقتصاد مقاومتی یعنی استفاده از پتانسیل ها بالقوه، بالا بردن توان تولید داخلی و افزایش راندمان مشارکت در امر شکوفایی اقتصادی کشور که باید در این راستا تلا شود.

 فرماندار ویژه آمل یادآورشد: شهرستان به جهت داشتن 3 اقیلم مشخص می تواند بهترین فرصت برای شکوفایی اقتصاد مقاومتی باشد و باید از این فرصت استفاده نموده تا پتانسیل ها را شناسایی و بستر سازی کنیم.

منفرد یادآورشد: تحقق اقتصاد مقاومتی نیازمند مشارکت مردمی است که در عمل آن را تحقق می بخشد و کمک بزرگی برای دولت می باشد و دولت هم باید زیرساختار را آماده کند.

وی با گرامیداشت هفته معلم ادامه داد: معلم قشر فرهیخته و واجب التعظیم است و هرچه در وصف معلم گفته شود تازه توانستیم گوشه ای از خدمات این قشر بزرگ را بیان کنیم.

 حمید محمد نسب مدیر آموزش و پرورش آمل با قدردانی از همت والای همه مسئولین در برگزاری گرامیداشت هفته معلم گفت: در سال گذشته بواسطه این همکاری باعث شد که شهر آمل دربرگزاری این مراسم رتبه اول را در استان کسب کند.

 وی افزود: امسال هم همایش هزار نفری معلمان را در تالار اریکه آریایی خواهیم داشت که از ماه قبل تدارکات برگزاری در دستور کار قرار گرفته است.

 مدیرآموزش و پرورش آمل با تشکر از همت والای شورای اسلامی شهر و شهرداری در جهت حمایت از قشر زحمتکش معلم ادامه داد: امسال هم 70 نفر از معلمان منتخب مورد تجلیل قرار می گیرند.

 محمد نسب به برنامه های هفته معلم از قبیل دیدار با خانواده های معظم شهدای فرهنگی، برگزاری برنامه های فرهنگی و هنری در کلیه مدارس، نواختن زنگ سپاس معلم درهنرستان امام محمد باقر(ع)، حضور در صفوف نمازجمعه و ایراد سخنرانی، دیدار با ائمه جمعه شهرستان، دیدار با همکاران فرهنگی بیمار، افتتاح مرکز پژوهشرا در مرکز فرزانگان، برگزاری اردوی فرهنگی ورزشی کارکنان به همراه خانواده های شان همراه با اهدا جوایز و دیگر برنامه ها اشاره کرد.