تعریض بلوار امام رضا دغدغه اصلی ما است / نگاه ویژه به زیباسازی و آسفالت سطح شهر


نخستین جلسه رسمی شورای اسلامی شهر آمل در سال 95 ، در عصر روز شنبه 95/1/14 با حضور کلیه اعضای شورا ، شهردار ، معاونین شهردار و مدیران عامل سازمان‌های وابسته در سالن اجتماعات شورای اسلامی شهر برگزار شد .


به گزارش پایگاه خبری کمال نیوز به نقل از روابط عمومی شورای اسلامی شهر آمل ، اسداله تورنگ رییس شورای اسلامی شهر آمل در این جلسه ضمن قدردانی از تلاش و همت شهردار ، معاونین ، مدیران عامل سازمان های وابسته و پرسنل شهرداری در سال 94 گفت: با همت شما عزیزان با توجه به رکود اقتصادی و ساخت و ساز به میزان بودجه ای که برای سال گذشته پیش بینی کردیم خیلی نزدیک شدیم و با وجود این که حتی برخی از شهرداری ها نتوانستند بودجه جاری خود را کسب کنند خوشبختانه ما تا این حد درآمد داشتیم .


وی با بیان اینکه الحمدا... در سال گذشته توانستیم پروژه های خوبی را افتتاح و بهره برداری نماییم افزود : امنیت و آرامش کشور و شهر عزیزمان را مدیون کسانی هستیم که برای اقتدار نظام مقدس جمهوری اسلامی در داخل و حتی در خارج از کشور جانشان را در طبق اخلاص می گذارند ، با دشمنان مبارزه می کنند و جلوی نفوذ آنها را می گیرند و این فداکاری موجب شد تا در میان کشورهای منطقه خاورمیانه کشور ما امنیت داشته باشد و مردم ما در کمال آرامش و امنیت به زندگی خود ادامه دهند و البته مشکلاتی هم در زمینه اقتصادی داریم و برای برون رفت از این مشکلات باید پیام رهبر معظم انقلاب مدظله العالی که سال اقتصاد مقاومتی ، اقدام و عمل می باشد را الگوی خود قرار دهیم .


رییس شورای اسلامی شهر آمل ضمن قدردانی از اعضای شورا که با برگزاری جلسات منظم و فشرده در روزهای پایانی سال گذشته در جهت بررسی و تصویب تعرفه عوارضی و بودجه شهرداری و سازمان های وابسته همت کردند تاکید کرد: امیدوارم با وحدت و همدلی کلیه اعضای شورا ، شهردار و مدیران شهرداری همانند سال گذشته در خدمت رسانی به مردم شریف و فهیم آمل تلاش کنیم تا شرمنده مردم نشویم .


مسعود تسلیمی نائب رییس شورای اسلامی شهر آمل نیز در این جلسه گفت : در سال جدید برای تعریض بلوار امام رضا (ع) بودجه مناسبی مصوب شد و با تشکیل ستاد تعریض شهرداری که چند عضو شورا ، مدیر عامل سازمان بهسازی و نوسازی شهرداری و چند نفر از کارشناسان شهرداری در آن حضور دارند با جدیت آن را پیگیری و اجرایی خواهیم نمود .

سید محمد پژومان عضو هیئت رییسه شورای اسلامی شهر آمل با بیان اینکه بودجه اصولا یک امر پیش بینی شده است نه محقق شده گفت: اعتقادم این است در سه ماهه اول سال با توجه به افزایش بودجه جاری به دلایل مختلف ، اصلاح بودجه به طور دقیق توسط شهرداری به شورا ارائه شود تا دچار مشکل نشویم .


وی تشکیل کارگروه مالی جهت جذب مطالبات پنهان شهرداری در سال 95 را خواستار شد و افزود: با تشکیل این کارگروه با حضور نماینده شهرداری در محلات و اخطار کتبی به بدهکاران شهرداری آنها را جهت پرداخت عوارض و بدهی به شهرداری بکشانیم و درآمد شهرداری را جهت خدمت رسانی بیشتر به مردم بالا ببریم .


خسرو ابراهیم زاده عضو شورای اسلامی شهر آمل با بیان اینکه در سال 94 پروژه های خوبی از جمله افتتاح بلوار ولایت شمالی را شاهد بودیم گفت: امیدوارم در سال جدید اجرای نهضت آسفالت به ترتیب اولویت در دستور کار شهرداری قرار گیرد و تعریض بلوار امام رضا (ع) نیز با جدیت دنبال شود تا شرمنده مردم نشویم .

علی قاسمی عضو شورای اسلامی شهر آمل نیز در این جلسه گفت: امیدوارم در سال 95 دو منطقه ای شدن شهر آمل اجرایی شود چرا که با تحقق این امر بهتر می توان در امر تعریض بلوار امام رضا (ع) اقدام نمود .


روح ا... آذرگشت عضو هیئت رییسه شورای اسلامی شهر آمل گفت: امیدوارم در سال جدید پیاده روسازی خیابان های نور ، امام رضا (ع) و بسیج در دستور کار قرار گیرد .


نبی اله توسلی عضو شورای اسلامی شهر آمل نیز در این جلسه گفت: امیدوارم شهردار در سال جدید پرتلاش ظاهر شود و پروژه بلوار ولایت جنوبی و آسفالت مناطق شهر اجرایی شود .


احمد امیرسلیمانی شهردار آمل با بیان اینکه هدف از حضور بنده ، معاونین و مدیران عامل سازمان های وابسته در جلسه علنی شورا عرض تبریک است گفت: امیدوارم در سال جدید که از سوی مقام معظم رهبری سال اقتصاد مقاومتی ، اقدام و عمل نامگذاری شده بتوانیم در کنار هم با همدلی ، تلاش و یکرنگی پروژه هایی که در دستور کار است را عملیاتی کنیم .


وی با بیان اینکه در سال 95 نگاه و اهتمام ویژه ای به زیباسازی و آسفالت سطح شهر خواهیم داشت ادامه داد: خوشبختانه در حال حاضر شهرداری آمل ، شهرداری بدهکار نیست .


شهردار آمل با بیان اینکه امیدوارم در سال جدید به درآمدی که پیش بینی شده برسیم افزود: از اعضای شورای اسلامی شهر به جهت فضای کاری خوبی که در سال 94 برای بنده و همکاران در راه خدمت رسانی به مردم ایجاد کردند تقدیر و تشکر می نمایم .


امیرسلیمانی در پایان سخنانش تاکید کرد: تعریض بلوار امام رضا (ع) دغدغه اصلی ماست کما اینکه در روزهای پایانی سال گذشته مبالغ قابل قبولی جهت تملک چندین پلاک این خیابان پرداخت شده و در سال جدید نیز این موضوع با تشکیل ستاد تعریض با جدیت پیگیری خواهد شد .