بازدید فرماندار ویژه آمل از شرکت تولیدی پوشاک خرقه آمل +عکس

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال نیوز ، به مناسبت میلاد باسعادت حضرت فاطمه الزهرا(س) و روز زن، معاون استاندار مازندران و فرماندار ویژه آمل، رییس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی آمل، مسئول امور بانوان و خانواده، مسئول دفتر سیاسی و مسئول روابط عمومی فرمانداری ویژه آمل از شرکت خرقه بازدید و به کارگران آن گل اهدا کردند.

مسعود نیکپور مدیرعامل شرکت صنایع طراحی و تولید پوشاک خرقه آمل اظهارداشت: از سال 83 کارخانه را مورد بهره برداری قرار دادیم اما فروشگاه ما نزدیک به یک قرن سابقه دارد.

وی افزود: بخش عمده کارهای خود را در کارگاه تولید می کردیم که سفارش کارها سنگین شده و طرح توسعه شرکت را اجرایی کردیم.

نیکپور خاطرنشان کرد: این شرکت در خصوص تولید البسه نظامی فعالیت دارد که بیش از 60 خانم در مجموعه مشغول کار و تلاش هستند.

مدیرعامل شرکت صنایع طراحی و تولید پوشاک خرقه آمل با بیان این که محیط آمل از نظر کاری بسیار خوب است ادامه داد: با همه شرایط حقوق را به موقع پرداخت می کنیم و تلاش ما در این راستا می باشد تا صنعت حیاتی پوشاک را حفظ کنیم.

احمد منفرد معاون استاندار مازندران و فرماندار ویژه آمل با گرامی داشت میلاد باسعادت حضرت فاطمه الزهرا(س) و روز زن اظهارداشت: برای تبریک این روز و خداقوت به این شرکت که بخش بسیاری از نیروهای آن را بانوان تشکیل می دهند حضور پیدا کردیم.

وی با اشاره به نام گذاری سال 95 از سوی رهبر معظم انقلاب به عنوان سال اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل اظهارداشت: در عرصه حمایت از صنایع و تولیدات باید اقدام و عمل های شایسته ای صورت گیرد تا بتوانیم در راستای بهبود و توسعه تولیدات داخلی قدم های شایسته ای برداریم.