برگزاری جام والیبال شهدای تجن جار و مرحوم حاج حسین تجن جاری در آمل +عکس

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال نیوز ، حسن تجن جاری، مدیریت مجتمع ورزشی حاج حسین تجن جاری در گفتگو با خبرنگار ما از برگزاری جام والیبال در این مجتمع خبرداد و تصریح کرد: جام شهدای تجن جار و مرحوم حاج حسین تجن جاری همزمان با ایام نوروز برگزار شد.

وی خاطرنشان کرد: در جام شهدای تجن جار و مرحوم حاج حسین تجن جاری 16 تیم به مدت 7 روز به رقابت پرداختند.

دهیار روستای تجن جار افزود: در روز پایانی مسابقات تیم های دهیاری تجنک، شهدای تجن جار و سرهنگ کتی توانستند مقام اول تا سوم را کسب کنند.

تجن جاری خاطرنشان کرد: در روز پایانی مسابقات با حضور معاون استاندار مازندران و فرماندار ویژه آمل، بخشدار مرکزی، رییس اداره تبلیغات اسلامی آمل، عضو شورای اسلامی شهر، رییس اداره منابع طبیعی آمل، معاون اداره ورزش و جوانان آمل، پیشکسوتان والیبال و ورزش دوستان حضور داشتند که از برترین ها قدردانی به عمل آمد.

وی با بیان این که توسعه ورزش در روستاها امری مهم و اساسی است، گفت: راه اندازی مجتمع های ورزشی می تواند زمینه پرکردن اوقات فراغت نسل جوان جامعه را فراهم کرده و اثرگذاری شایسته ای داشته باشد.

مدیریت مجتمع ورزشی حاج حسین تجن جاری خاطرنشان کرد: ضرورت دارد به ورزش روستایی توجه ویژه شود که می تواند عاملی در راستای توسعه و آبادانی در روستاها باشد.

دهیار روستای تجن جار افزود: ورزش دستاوردها و فواید بسیاری برای انسان داشته و می تواند در روند زندگی مطلوب انسان اثرگذاری خوبی داشته باشد که می طلبد ورزش را در برنامه های زندگی خود به عنوان امری مهم قرار دهیم.

تجن جاری با اشاره به این که تحرک و پویایی از ویژگی‌های انسانی است، بیان داشت: ورزش کردن کمک شایانی به ایجاد و تقویت سلامتی جسمانی و روانی می کند و افرادی که با روش صحیح ورزش می ‌کنند و یا دارای کارهای با تحرک هستند، سالم تر بوده و عمرشان از افرادی که کارهای بدون تحرک دارند بیشتر است.

وی با تأکید بر این که همگان باید ورزش را جدی بگیرند و نسبت به آن اهتمام خاصی را داشته باشند، خاطرنشان کرد: همه باید برای سلامتی خودشان، ورزش را یک ضرورت و کار لازم به حساب آورند و جامعه ورزشکار، جامعه ای با نشاط و پر تلاش خواهد بود که می‌تواند منشأ تحولات و پیشرفت شود.

مدیریت مجتمع ورزشی حاج حسین تجن جاری در پایان تصریح کرد: با توجه به این که قصد افزایش فضای ورزشی را با رشته های مختلف در روستای تجن جار داریم تقاضامندیم تا نماینده مردم آمل و لاریجان در مجلس شورای اسلامی و مدیرکل ورزش و جوانان استان اعتبارات لازم را در این خصوص اختصاص دهند.