هلال احمر خدمات جامعی در نوروز 95 ارائه داد / تا پایان سال اتفاقات خوبی در محور هراز رخ می دهد

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال نیوز، عزت الله یوسفیان ملا، نماینده مردم آمل و لاریجان در مجلس شورای اسلامی امروز در جریان بازدید از پست ایمنی و سلامت هلال احمر آمل در جمع خبرنگاران با بیان این که هلال احمر، نیروی انتظامی، اورژانس و سایر مراکز امدادی فعالیت های خوبی در ایام نوروز انجام می دهند، گفت: هلال احمر در همه جا حاضر است که متاسفانه در این چند روز زلزله را در سطح شهرستان داشتیم و خدا را شاکریم خسارت جانی و مالی رخ نداده است.

وی تصریح کرد: ممکن است همه نیروها در همه صحنه ها حضور نداشته باشند اما هلال احمر حضوری همیشگی دارد و امسال هم مانند سال های گذشته خدمات خوب و قابل تقدیری داشتند.

یوسفیان ملا خاطرنشان کرد: همین که مرکزی ایجاد شده و پرچمی بالا می رود به مردم آرامش دست می دهد که در سفر تنها نیستند و کسانی حضور دارند که اگر خدایی ناکرده اتفاقی ایجاد شود پشتیبانی داشته باشند.

نماینده مردم آمل و لاریجان در مجلس ادامه داد: هلال احمر امسال به نحوی فعالیت کرد که تنها به امور روزمره بسنده نکرده بلکه قدرت تهاجمی پیدا کرده و توانسته بعضی از خدمات مانند محل استراحت برای رانندگان را خودش ارائه دهد و بعضی از خدماتی که دستگاههای دیگر باید ارائه می دادند هلال احمر متولی آن شده است.

وی خاطرنشان کرد: هلال احمر خدمات جامعی در نوروز 95 ارائه داده است که جای تقدیر و تشکر دارد.

یوسفیان ملا با اشاره به این که امضای کمپین نه به تصادفات جاده ای یک تعهد اخلاقی است، گفت: باید تصمیم بگیریم که با رعایت مقررات حوادث را به حداقل برسانیم.

نماینده مردم آمل و لاریجان در مجلس با بیان این که عملیات اجرایی تعریض محور هراز به صورت شبانه روزی مشغول فعالیت است، بیان داشت: قبل از پایان سال 94 یک قطعه تعیین کننده و گلوگاه هراز باز شد و قطعه ای دیگر تا خرداد و به لطف الهی حداکثر تا پایان سال اتفاقات خوبی رخ می دهد.