کمال آنلاین : محمدرضا رودگر به عنوان سرپرست بخشداری امامزاده عبدالله و مهدی آباد به عنوان سرپرست بخشداری لاریجان در شهرستان آمل با حکم سید محمود حسینی پور به عنوان دو بخشدار جدید منصوب شدند.

معاون استاندار و فرماندار ویژه آمل در این مراسم با اعلام اینکه فرصت خدمتگزاری در جمهوری اسلامی ایران بسیار ارزشمند و مقدس است، اظهار کرد: برای هر میز و مسند در این کشور جوانان زیادی جان خود را تقدیم کردند و به شهادت رسیدند، مردم کشورمان همیشه در صحنه هستند و پای نظام اسلامی و انقلاب ایستاده اند پس لازم است تا پای جان برای کشورمان تلاش شبانه روزی داشته باشیم.

ذات الله زارعی افزود: اسفند امسال دو رویداد مهم سیاسی کشور رقم می خورد که در آن شاهد برگزاری انتخابات نمایندگی مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان رهبری هستیم.

وی تصریح کرد: با توجه به بیانات رهبر معظم انقلاب اسلامی باید همه مسؤولان برای حضور حداکثری مردم پای صندوق های رأی و انتخاب اصلح تلاش داشته باشند.

ذات الله زارعی معاون استاندار و فرماندار ویژه آمل با سفر به بخش کوهستانی لاریجان در آئین تودیع و معارفه سرپرست جدید بخشداری لاریجان شرکت کرد که در این مراسم از زحمات روح الله صابری قدردانی شده و مهدی آزاد به عنوان سرپرست جدید بخشداری لاریجان معرفی شد.

روابط عمومی گروه رسانه ای کمال این انتصاب رابه آقایان رودگر وآباد صمیمانه تبریک عرض می نماید