شهردار دابودشت مشاور استاندار در شهرداری‌ های مازندران شد

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال نیوز ،اجلاسیه شهرداران با حضور دکتر ربیع فلاح جلودار استاندار مازندران برگزار گردید.

در اجلاسیه عمومی شورای عالی استانها 25 اسفند سالروز سردار شهید مهدی باکری به عنوان روز شهردار نامگذاری شد. در این روز شهرداران مازندران با حضور استاندار و معاون عمرانی استانداری یاد و خاطره شهید باکری را گرامی داشتند .

استاندار مازندران در این همایش با تاکید به ارایه خدمت به مردم از سوی شهرداران گفت هیچ کاری بالاتر از خدمت به مردم و جلب رضایت آنها نیست .

وی تصریح کرد: زیباسازی وضعیت ورودی شهرهای مازندران از مهمترین انتظارت ما از شهرداران است. مازندران هر ساله میزبان جمعیت زیادی از مسافرین نوروزی است و شهرداری ها باید آمادگی کامل را برای پذیرش مسافران و گردشگران داشته باشند و باید در این زمینه از هر ظرفیت ها و قابلیت ها استفاده کرد.

ربیع فلاح همچنین از تحولات و اقدامات ایجاد شده در سازمان همیاری شهرداریهای مازندران تقدیر و تشکر کرد.

ربیع فلاح در ادامه به  انتخاب تعدادی از شهرداران به عنوان اعضای شورای مشورتی استاندار تأکید کرد. وی تصریح کرد این شورا در ارتباط مستقیم با استاندار خواهند بود و نقطه نظرات و مسائل و موضوعات مرتبط با مدیریت شهری در سطح استان طرح و مورد مشورت قرار خواهد گرفت.

استاندار علاوه بر ارائه ایده ضروت تشکیل این شورا خواستار برگزاری انتخابات در جلسه گردهمایی شهرداران به منظور انتخاب اعضای شورا گردید.

در این همایش با پیشنهاد استاندار و حضور وی رأی گیری شد که در نهایت آقایان سیدعلی حجازی شهردار قائمشهر ، بهروزرنجبر شهردار بابلسر،رمضان پاریاو شهردار پل سفید، نصرت الله کوزه گر شهردار رامسر، علی قاسمی شهردار دابودشت ، سید صابر سجادی شهردار نور و اردشیر (حسین) بیژنی شهردار بابل با کسب بیشترین رأی به عنوان اعضای شورای مشاورین استاندار در امور شهرداریها انتخاب و برگزیده شدند .

پایگاه خبری کمال نیوز انتخاب علی قاسمی شهردار توانمند شهر دابودشت به عنوان مشاور استاندار در شهرداری های مازندران را تبریک عرض نموده و امید است که در کلیه امور موفق و موید باشند