کسی به داد ورودی شهرستان آمل برسد!!! +عکس

به گزارش پایگاه خبری کمال نیوز، شهرستان آمل از جمله شهرهای کشور است که دارای مواهب طبیعی و خدادای ارزشمندی بوده که کوهستان، جنگل، جلگه، رودخانه، جاده بین المللی هراز، آب های معدنی، امامزادگان و بقاع متبرکه شاخص، میراث فرهنگی و باستانی را در درون خود دارد.

استفاده شایسته از سرمایه های گردشگری شهرستان آمل می تواند زمینه حضور بیش از پیش مسافران و گردشگران را در طول ایام سال به خصوص تعطیلات نوروزی فراهم کند که تحقق این امر مهم نیازمند بسترسازی های مناسب و برنامه ریزی شایسته برای رسیدن به آن است.

شهرستان آمل با توجه به پتانسیل هایی که دارد می تواند یکی از قطب های مهم گردشگری شمال کشور باشد که باید با گسترش امکانات و خدمات زمینه حضور بیشتر مسافران را در این شهر فراهم کنیم تا شرایطی فراهم شود که مسافران آمل را نه تنها به عنوان راه عبور بلکه به عنوان محل اقامت خود انتخاب کنند.

آنچه در تصاویر مشاهده می شود این است که می بینیم ورودی این شهر بزرگ با قدمت تاریخی نخستین پایتخت علویان، شهر حماسه و هزارسنگر، شهر علمای بزرگ جهان اسلام و دارای سرمایه های فراوان فرهنگی و تاریخی چنین وضعیت نابسامانی دارد.

ضروری است مسئولان شهرستان در جلسات ستاد خدمات سفر و در آستانه نوروز برای این پل هوایی و دیگر امکانات شهرستان آمل که حال و روز خوشی ندارد فکری کرده تا بتوانیم سرمایه ها و میراث ماندگار خود را به بهترین نحو ممکن به مسافران و گردشگران نوروزی معرفی کرده و زمینه توسعه گردشگری را در این شهرستان فراهم کنیم.