برگزاری دومین جشنواره‏ تخم مرغ آرایی در آمل

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال نیوز ؛ مهندس محبوبه علیزاده مدیرعامل سازمان پارک ها و فضای سبز شهرداری آمل از برگزاری دومین جشنواره‏ تخم مرغ آرایی در آمل خبرداد و گفت: جشنواره با هدف حفظ و احیای سنت های نیک بومی و ایجاد شور و نشاط در میان شهروندان برگزار می شود.

 وی افزود: این جشنواره برای دومین بار توسط سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری آمل و با همکاری مرکز پژوهش های شورای شهر آمل در آستانه نوروز د رسرای مهر (بازنشستگان) شهرداری آمل صورت می گیرد.

مدیرعامل سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری آمل با اشاره به استقبال بسیار خوب شهروندان در اولین جشنواره در سال گذشته بیان داشت: خوشبختانه استقبال خوبی از سوی خانواده ها در این جشنواره شد و شرکت کنندگان با بهره گیری از ایده های خلاقانه در قالب نگاه به فرهنگ و ارزش های فرهنگی شهر، نوآوری و نگاه هنرمندانه خود و تهیه سبزه های نوروزی در این جشنواره شرکت کردند.

مهندس علیزاده خاطرنشان کرد: امسال دومین جشنواره در روز پنجشنبه 20 اسفند 94 از ساعت 9 صبح الی 12 ظهر برگزار می شود.

وی همچنین از برپایی سفره هفت سین در ورودی این شهر خبر داد و اضافه کرد: این سفره ها در ابعاد بزرگ در میدان قائم، هزارسنگر، پارکهای شهر و مزار شهدای گمنام برپا می شود.

مدیرعامل سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری آمل با اشاره به عملکرد سازمان در هفته منابع طبیعی اظهارداشت: برای گسترش فضای سبز کاشتن نهال در دستور کار سازمان قرار دارد که درهفته منابع طبیعی و با حضور اعضای شورای شهر آمل نهال در دبیرستان تیزهوشان، شهرک گلسار و پارک مادر کاشته شد و امیدواریم که بتوانیم با مشارکت شهروندان در جهت افزایش سرانه فضای سبز گامهایی را برداریم.