سخنرانی مهندس فردوس قربانی در همایش قدردانی دکتر یوسفیان از مردم شریف شهرستان آمل

 

به گزارش پایگاه خبری کمال نیوز، خانم مهندس فردوس قربانی عضو شورای اسلامی شهر آمل و عضو کمیته بانوان ستاد انتخاباتی دکتر یوسفیان در همایش قدردانی دکتر عزت الله یوسفیان منتخب مردم آمل و لاریجان در انتخابات مجلس شورای اسلامی که در سالن پیامبر اعظم برگزار شد سخنرانی کرد که متن کامل آن بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

پناه بلنـدی و پستی تویی      ندانم چه ای؟هرچه هستی تویی

به نام آنکه ما را زندگی داد    بـه انسان قـدرت سازندگـی داد

با تقدیم بهترین تحیات الهی به پیشگاه قطب عالم امکان حضرت ولی عصر (عج اله تعالی علیه) و روح ملکوتی معمار کبیر انقلاب حضرت امام راحل و شهدای عظیم الشأن و با آرزوی طول عمر با عزتِ ولی امر مسلمین.

سجده شکر بر آستان الهی می سائیم که مردم هوشمند شهرستان هزار سنگر آمل با عزم راسخ و شورونشاط به یاد ماندنی نماینده ی اصلح خویش را برای مجلس شورای اسلامی برگزیدند و بار دیگر به تعبیر مقام معظم رهبری مردم سالاری دینی را در چهره ی درخشان و پر اقتدار خود به همگان نشان دادند.

رهبر فرزانه انقلاب در خصوص انتخابات اخیر فرمودند که روزگار حساس کنونی، حساسیت و هوشیاری و عزم راسخ همگان و بویژه مسئولان را می طلبد. پیشرفت کشور هدف اساسی است. پیشرفت صوری و منهای استقلال و عزت ملی پذیرفته نیست. حفظ عزت و هویت ملی جزء با پیشرفت همه جانبه و درون زا دست یافتنی نیست. مجلس آینده درباره ی این سرفصل های مهم، وظایف سنگینی بر عهده خواهد داشت.

به فضل الهی مختصات ترسیم شده از سوی سکاندار با کفایت نظام اسلامی در شخص نماینده ی برگزیده ی مردم فهیم آمل یعنی آقای دکتر یوسفیان متبلور است. مختصاتی نظیر اینکه:

-به جهت حقوقدان بودن به وظایف خود در قانون اساسی آشناست.

-درد مردم کشور را می شناسد و در صدد علاج آن می باشد.

-در تصمیم گیریهای کلان مملکتی به عزت و استقلال ملی اهمیت می دهد و مقابل طمع ورزی استکبار می ایستد.

-معتقد است که باید برای اقتصاد درون زا ریل گذاری نمود تا دولت موظف بشود بر اساس آن حرکت کند.

-معتقد است که پیشرفت کشور در تربیت علمی جوانان با استعداد محقق می شود.

-عضو کمیته اجرایی جلوگیری از خشونت علیه زنان و دختران در سازمان ملل با رأی بالا می باشد.

ویژگیهای فردی و اجتماعی و سیاسی آقای دکتر یوسفیان بسیار فراتر از موارد فوق     می باشد، و همان ویژگیها موجب گشت که با اختلاف رأیِ درس آموز از سوی مردم قدرشناس آمل برای یک دوره ی دیگر برگزیده شدند که جهت عدم اطاله کلام به همین اندک بسنده می کنم.

البته باید گفت که همان ویژگیهای فاخر موجب گشت که توقع همگان از ایشان به مراتب از دوره های پیشین بیشتر گشت. اینجانب که خود نیز یکی از برگزیدگان مردم در  گستره ی شهری در سنگر خدمتگزاری در شورای اسلامی شهر هستم ضمن تبریک و تهنیت به حضور ارزشمند آقای دکتر یوسفیان، از ایشان مصرانه و مجدانه تقاضامندم که با استمرار فعالیت شبانه روزی خویش در جهت پیشرفت همه جانبه شهرستان از سرزنش هیچ سرزنش کننده ای کوچکترین تردید به خود راه نداده و در صراطی که انشاءا... نصاب پاسخگویی در برابر خدا و مردم در آن متبلور است، ثابت قدم بمانند.

اینجانب به عنوان یک زن در جامعه و به عنوان خدمتگزار زنان و مردان در شورای شهر به خود می بالم نماینده ای به مجلس شورای اسلامی راهی نمودیم که در بخش پروژه های عمرانی به نسبت جمعیت بیشترین پروژه های ملی در سطح کشور را با درایت و مدیریت خود به این شهرستان اختصاص داده است. و از طرفی در بحث جلوگیری از خشونت علیه زنان و دختران در جهان نام ایشان در کمیته اجرایی سازمان ملل می درخشد. و زنان دیارمان به وجود ایشان افتخار، و همچون من به خود می بالند.

و در پایان عزیزان، رقابتها تمام شد و اکنون فصل رفاقتهاست. از نماینده ی منتخب مردم و تمامی کاندیداها و طرفداران پر شورشان همگی، و حتی دوستان و همکاران خوبم در شورای اسلامی شهر آمل می خواهم که بنا به فرموده رهبر عزیزمان با اتحاد و همدلی و همزبانی در هر مسند و جایگاهی که هستند برای رفع مشکلات اساسی مردم، بخصوص جوانان غیور آمل تلاش کنند تا گره ای از گره های دیار علویان، شهر هزار سنگر، آمل همیشه سربلند و سرافراز باز شود.

"با امید به فردایی بهتر و آملی آبادتر"

خداوند یار و یاورتان.