بازدید استاندار مازندران از حوزه انتخابیه شهرستان آمل +عکس

 

به گزارش پایگاه خبری کمال نیوز به نقل از روابط عمومي فرمانداري ويژه شهرستان آمل: ربيع فلاح جلودار استاندار مازندران در بازديد از حوزه انتخابيه آمل در فرمانداري اين شهرستان با بيان اين که دو انتخابات مهم را درپيش داريم گفت: انتخابات خبرگان و مجلس شوراي اسلامي دو انتخابات بسيار مهم هستند كه در يك روز و همزمان برگزار ميشود.

نماينده عالي دولت در مازندران افزود: خوشبختانه در اين مقطع به امر آموزش در اجراي بهينه انتخابات توجه ويژه اي شده است كه اميدواريم با تلاش هاي شبانه روزي همه ي عزيزان شاهد يك انتخابات آبرومند و با مشاركت حداكثري مردم استان باشيم.

وي با اشاره به اينكه تاثيرگذاري اين شهر در استان از لحاظ سياسي،اجتماعي و فرهنگي نقش بسزايي دارد خاطرنشان ساخت:دنيا به شكل هاي مختلف تبليغات متعددي بر عليه جمهوري اسلامي ايران انجام ميدهد و سعي بر اين دارد تا فضاي انتخابات را به چالش بكشد اما در نظام جمهوري اسلامي، مردم اصل هستند و حضور مردم در انتخابات ضمن احساس مسووليت از سوي آنان باعث تجلي جلوه هاي حضور آنان مي شود که همواره موجبات ياس دشمنان را فراهم مي آورد.

احمد منفرد معاون استاندار و فرماندار ويژه شهرستان آمل در اين بازديد با اشاره به آمادگي دستگاه هاي اجرايي انتخابات براي انجام هرگونه همکاري در راستاي برگزاري انتخاباتي باشکوه و حداکثري،ياد آور شد: خوشبختانه در همه عرصه ها بين مسوولين اجرايي شهرستان تعامل و هم افزايي لازم وجود دارد و بحمدالله در عرصه انتخابات هم تجلي اين همکاري را شاهد هستيم.

احمد منفرد بر بکارگيري افراد قانونمند و متعهد بعنوان نماينده فرماندار و عوامل اجرايي و اعضاي شعب اخذ راي تاکيد کرد و گفت : محور كارمان اجراي قانون است و لاغير.

وي ادامه داد:خوشبختانه تعامل،هماهنگي و همكاري بسيار خوبي بين هيئت هاي اجرايي،نظارت و بازرسي شهرستان وجود دارد.

منفرد خاطرنشان كرد:انتخابات نشانگر اعتبار و اقتدار نظام در عرصه بين المللي و تحقق و تجلي اراده مردم بعنوان بزرگترين سرمايه اجتماعي است و تقويت و گسترش اين سرمايه اجتماعي از مهمترين اولويتهاي برنامه هاي ماست.